Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τότε που ξηλώσανε με λύσσα όλες τις Τούρκικες τουαλέτες με την τρύπα και βάλανε τη λεκάνη και το μπιντέ
Τρίτη, 23 Απριλίου

τι συμαινει αυτο?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #69340 από AggelosTuDromu στις 21 Δεκεμβρίου 2010, 2:24μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
λοιπον οπως εχω πει σε ενα αλλο θεμα τοτε που τα χα με μια κ αρεσα σε μια αλλη κ δεν το ξερα ενω η αλλη μ αρεσει πιο πολυ αλλα δεν ηξερα τοτε αν της αρεσω κ ετσι μετα που χωρισα αρχησα να την πευτω σ αυτην που της αρεσα κου μου αρεσει κ τωρα κ μου ειχε πει πως δεν ειναι ετοιμη να κανει κατι μαζι μου κ πως δεν θελει αυτην την περιοδο 2 φορες τις μιλισα κ της 2 ειχα την ιδια απαντηση...σημερα λοιπον παιζαμε θαρος η αληθεια ενω ολοι οι αλλοι δεν θελανε να φιλισουν κανεναν μου παν εμενα αν εχω το θαρρος να φιλισω την κοπελα που μ αρεσει τωρα κ λεω ναι κ παω κοντα της κ αντι να την φιλισω εγω με φιλισε αυτη δλδ εκανε αυτη την κινισι μετα ξανα το ιδιο χωρις να εχει καμια αντιριση παλι αυτη με φιλισε
τι λετε να συμαινει αυτο? απλα ενα παιχνιδι η εχει καπια εσθυματα για μενα αλλα δεν θελει να τα δειξει??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69351 από Σηπτικό Βόδι στις 21 Δεκεμβρίου 2010, 5:57μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Μάλλον το δεύτερο. Έχει καταλάβει ότι είσαι καψούρης μαζί της, και αφού λες κιόλας ότι της άρεσες παλιότερα (δεν αλλάζουν αυτά) έχει πάρει την απόφαση να μη σου κάνει τη δύσκολη πλέον. Να δεις που σε λίγο καιρό δε θα σου φέρει αντίρριση, αποκλείεται να 'ταν μόνο για το παιχνίδι.
Btw, πόσο χρονών είσαι;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69352 από AggelosTuDromu στις 21 Δεκεμβρίου 2010, 6:35μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
βασικα το ξερει οτι ειμαι καψουρης μαζι της κ δεν τα φτιαχνω με αλλη γιατι περιμενω να κανει κινισι κ κατι αλλο τωρα να περιμενω να κανει αυτη κινισι η να ξανακανω εγω για 3η φορα
16
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69354 από viva.che στις 21 Δεκεμβρίου 2010, 7:23μμ

viva.che

Εικονίδιο
μέλος από: 19/12/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
κανε εσυ..οσο το αργεις τοσο το χειροτερο...στο τελος θα ξενερωσει και αντε γεια..με την πρωτη ευκαιρια χτυπα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69355 από AggelosTuDromu στις 21 Δεκεμβρίου 2010, 7:48μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
ναι ομως οι 2 προηγουμενες φολες? γινει κ τριτι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login