Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Το να ορίζουμε δια του οριζομένου σημαίνει να ορίζουμε διά του οριζομένου.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

ΜΕ ΘΕΛΕΙ Η ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #85932 από johny232 στις 16 Σεπτεμβρίου 2011, 8:22μμ

johny232

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2011
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
καλησπέρα παιδιά
λοιπόν έχουμε και λέμε,καταρχάς πάω λύκειο και πριν μέρες,γνώρισα μια κοπέλα πρόσφατα στο σχολειό μου που μου την γνώρισε ένας φίλος.εκείνη την ξέρω μια βδομάδα και η αλήθεια είναι ότι μου αρέσει πολυ!!! (αν και εχω προσφορες απο αλλα κοριτσια) και τις αρέσω επίσης!! καθώς μου το έχει πει..το πρόβλημα είναι ότι τις τελευτές μέρες ενω λει οτι με θελει ,μου τα μασάει σαν να μην θέλει να κάνουμε κάτι, αλλα να την έχει βάλει κάποια που με αντιπαθεί να μου την πέσει να την ερωτευτώ και να κολλήσω...για εκδικηση!!επίσης μου φαίνεται περίεργο ότι με την δεύτερη μέρα μου την έπεφτε και δεν άργησε να μου δείξει ότι με γουστάρει,της είπα και γω ότι μου αρέσει.και είπαμε να κάνουμε καμια φάση.
Σήμερα κανονισα με να παμε για καφε με την παρεα και μετα να βρεθουμε λιγο αλλα, κατά της έτυχε με μια φιλη και έπρεπε να φύγει λει κ.τ.λ .Να βρεθούμε καμια αλλη μέρα δεν παίζει εκτος του σχολειου γιατί λέει ότι έχει φροντιστήρια.αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι πως άμα με ήθελε θα έβρισκε χρόνο χρόνο αλλα και σήμερα θα μπορούσε να κάνουμε κάτι...μου έχει κολλήσει η ιδέα ότι θέλει να μου ψησει το ψάρι στα χείλη επίτηδες,να σημειώσω ότι πρώτη φορα την βλέπω στην ζωή μου και δεν μένει στην περιοχή μου,όπως υποστηρίζει. ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ! Πείτε την γνώμη σας!Α

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85934 από johny232 στις 16 Σεπτεμβρίου 2011, 8:24μμ

johny232

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2011
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0

Π.Μ Φανταζεσται τωρα να το βλεπει?? οχι πως με νοιαζει και ιδιετερα!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #85946 από tragikos στις 17 Σεπτεμβρίου 2011, 1:42πμ

tragikos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/12/2010
μηνύματα: 479 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ενα θα σου πω γυναικες μυστιρια πλασματα......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85954 από daro_k στις 17 Σεπτεμβρίου 2011, 8:11πμ

daro_k

μέλος από: 17/9/2011
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Εγώ θα έλεγα να κάνεις φάση μαζί της και πορεία θα δείξει αμά σου λέει αλήθεια..Δεν χάνεις τίποτα..Λίγο δύσκολο να την έχει βάλει η φίλη της..Λίγο δύσκολο για χάρη μιας φιλίας,να κάνει ένα κορίτσι κάτι τέτοιο...Γιατί να μην σε αγαπάει?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85958 από exm.... στις 17 Σεπτεμβρίου 2011, 10:58πμ

exm....

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/9/2011
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Βρε παιδια λεει πως ειναι λυκειο...τα σημερινα παιδια δεν αγαπανε(daro_k)το μονο που θελουν ειναι απλα να λενε πως τα εχουνε με εναν ωραιο γκομενο...λοιπον...τζον...η κοπελα οκ μπορει οντως να εχει φροντιστηριο αλλα αυτο δεν σημαινει πως δεν εχει ελευθερο χρονο..να Σαββατο αυτη δεν βγαινει εξω? Ολη μερα μεσα στο σπιτι ειναι? Αυτο που μπορεις να κανεις ειναι απλα να την πιασεις και να της μιλησεις να της πεις οτι νιωθεις...και αν αυτη νιωθει το ιδιο η απλα αν σε κοροιδευει.. και μετα θα δειξει τι θα γινει..αυτα απο μενα...τωρα καλη σου τυχη...!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85966 από AggelosTuDromu στις 17 Σεπτεμβρίου 2011, 12:48μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
γραψτην στα παπακια σου για λιγο καιρο και αν γουσταρει αυτη θα τρεξει απο πισω σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85989 από johny232 στις 17 Σεπτεμβρίου 2011, 4:23μμ

johny232

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2011
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
λέει ότι σήμερα επειδή με σκεφτόταν χθες δεν πήγε καλά στο φροντιστήριο,πήγε η μάνα τις έμαθε τις επιδόσεις της,την έκραξε και της είπε να μην βγει σήμερα.πάντως μέχρι στιγμής ούτε μήνυμα δεν μου έχει στείλει!!! ναι τις έχω πει ότι μου αρέσει πολύ και εκείνη το ίδιο..αλλα ρε παιδιά και σήμερα πάλι διακαιολογία βρήκε (εκτος αν είναι αλήθεια) ..Αυτό θα κάνω θα την γράψω άμα ασχοληθεί μαζί μου καλός,σημαίνει ότι με γουστάρει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86005 από johny232 στις 17 Σεπτεμβρίου 2011, 6:57μμ

johny232

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2011
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
τελικά τέλος!!!ήτανε που δεν θα eugene..μια χαρά βγήκε χωρίς να μου προτείνει καν να πάω να την χαιρετίσω και χωρίς να το ξέρω,από αυτήν ότι θα πάει..ευτυχώς που το έμαθα από αλλου..ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑΑΑΑΑΑΑΑ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86011 από ExwOnoma στις 18 Σεπτεμβρίου 2011, 12:17πμ

ExwOnoma

Εικονίδιο
μέλος από: 5/9/2011
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Έγραψε:(AggelosTuDromu@17 Σεπτεμβρίου 2011)
γραψτην στα παπακια σου για λιγο καιρο και αν γουσταρει αυτη θα τρεξει απο πισω σου

φίλε δεν κολλάνε όλες ξέρεις.... σου το λέω γω που είμαι κορίτσι...εμένα με εκνεβρίζει αφανταστα να με γράφει ο άλλος.. :@ ας με γραψει ο άλλος τώρα αι θα δει πως θα τν γράφω εγώ μετά όσο και αν μου αρέσει ... σε πολλά κορίτσια δεν αρέσει να τρέχουν πίσω από κανένα, αν διξεις ότι δεν ενδιαφεσε η κοπελα δεν θα κάτσει να σκάσει θα πάει για αλλά (δική μ γνώμη εε ..και δικός μου τρόπος σκέψεις)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86015 από johny232 στις 18 Σεπτεμβρίου 2011, 12:31πμ

johny232

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2011
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
τελικά εγώ τι να κάνω??έχω προτάσεις και από εξίσου ωραία κορίτσια..αλλα εκτος του ότι είναι πολύ όμορφη αυτή που μου αρέσει νιώθω πράγματα που δεν τα είχα νιώσει για καμια στο παρελθόν,φανταστείτε!!! απλά μου τι σπάει ο χαρακτήρας τις..υπόψιν άμα "φασωθω" μαζί τις και το μάθει η άλλη που ντιέ πολύ μου αρέσει βλέπω και να με εκδικούνται και να μένω μπουκάλα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login