Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Διγαμία είναι να έχεις έναν/μία παραπανίσιο/-α σύζυγο. Μονογαμία είναι το ίδιο.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Επραξα σωστα?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #86296 από HiddenBoy στις 24 Σεπτεμβρίου 2011, 4:44μμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
Τα εχω με μια κοπελα 2-3 βδομαδες περιπου και απο κατι φυλες της ακουγα οτι και καλα θελει να με χωρισει μου το λεγανε αλλα φοβοτανε να μου το πει η ιδια (Δεν ξερω το λογο) τελος παντον σημερα εβαλε μια φιλη της να μου πει μεσω φβ διθεν κατι βλακιες οτι με απαταει ωστε να της πω εγω να χωρισουμε ελεος! Νευριασα και της τα ειπα χιμα (της κοπελας μου) τελος παντον μετα απο πολη τσακομο μου πεταει "Εγω σε αγαπαω ακομα" δεν ξερω την λυπιθικα παντως την εφτυσα για λιγο αλλα της λεω "Εφοσον με αγαπας γιατι με βριζεις και μου λες να χωρισουμε?" γιατι περα απο αυτο μετα μου λεει "ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ" στην αρχη της συζιτισεις πριν τσακοθουμε... θεωρισα οτι με εχει παιχνιδακι και νευριασα... τελος παντον αρχιζα και σκεφτομουνα την καλοπεραση μαζι της και ειπα να τα ξαναφτιαξω μαζι της γιατι με ρωτουσε μετα "Εσυ με αγαπας ακομα?" και της ειπα ναι και τα λιπα... Επραξα σωστα η οχι? :Σ Γιατι μαλλον ολοι οι ανθρωποι χριαζονται 1 ευκερια ακομα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86311 από arMixx στις 24 Σεπτεμβρίου 2011, 10:30μμ

arMixx

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2011
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
μπορει να το εκανε για να δει αν την αγαπας κ εσυ...μπορει να περνα την ωρα της..τωρα αν επραξες σωστα ο χρονος θα στο δειξει.
καλυ τυχη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86326 από AggelosTuDromu στις 25 Σεπτεμβρίου 2011, 2:09μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
πο αυτα τα παιχνιδακια μου την δινουν στα νευρα βρες αλλη γκομενα και αυτην κρατατην καβατζα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login