Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Η επαγγελματική πάθηση των αμερικανών μπασκετμπολιστών είναι μαύρισμα του δέρματος τους.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

παιζει προβλημα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #87951 από AggelosTuDromu στις 25 Οκτωβρίου 2011, 10:34μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
ειπα να κανω κατι με την πρωην κλασσικα της μιλισα ολα κομπλε αλλα αυτη ειναι κολλημενη με αυτον που τα χει και σημερα χωρισανε και εμεις φασωθηκαμε και αρχησε να μου τρηβεται και μετα παλι αρχησε να μου λεει για τον πρωην και εγω τωρα θελω σχεση γιατι μαλλον εφαγα κολλημα και συναιχια απο τοτε που της ειπα οτι την γουσταρω μια το παιζει δυσκολη μια ερχεται με αγκαλιαζει μου τριβεται τι λετε να κανω να την γραψω για λιγο?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #87957 από aswtos στις 25 Οκτωβρίου 2011, 11:37μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

καλα βρε φιλε μου, λιγο αυτοεκτιμηση και εγωισμο δεν εχεις; ειναι δυνατον να εχετε χωρισει παλιοτερα αυτη να τα φτιαχνει με αλλον και εσυ να εισαι κολλημενος εκει και με το που χωριζει αμεσως να πηγαινεις και να την κυνηγας σαν σκυλακι; σαν πολυ αξια δεν της δινεις; το κοριτσακι εχει καταλαβει πως την εχεις πατησει μαζι της και σε κανει οτι θελει! σε παιζει κανονικα και εσυ μασας το παραμυθακι της! απορω, δεν το καταλαβαινεις; για καβατζα σε εχει και παω και στοιχημα πως οτι κανει τωρα μαζι σου το κανει για να μπει στο ματι του πρωην της! μην την αφηνεις να σε υποτιμα ετσι! και αφου φαινεται απο ολη την συμπεριφορα της πως ειναι ενα ανωριμο κοριτσακι που γουσταρει να παιζει με τα αγορακια και να αυτοεπιβεβαιωνεται! επαιζε με εσενα παλιοτερα, μετα σε αφησε για τον αλλο, τωρα ξαναεπιασε εσενα και σε καμια βδομαδα θα βρει κανενα τριτο να ασχολειται μαζι της! πιστευεις πως ειναι η συγκεκριμενη καταλληλη για σχεση; και ακομη και να τα φτιαξετε ποσο θα κρατησει αυτο; εγω πανω απο δυο βδομαδες δεν το κοβω παντως! τι να το κανεις; ισα για να λες πως εχω σχεση; σιγα το πραγμα! φροντισε να ξεκολλησεις απο το κοριτσακι και να μην του δινεις περισσοτερη αξια απο οση εχει! αδιαφορησε για την παρτη της οχι μονο για λιγο καιρο και καλα για να την κερδισεις αλλα για σενα. η συγκεκριμενη δεν μπορει να νιωσει τα συναισθηματα σου! δεν την ενδιαφερουν και δεν προκειται να στα ανταποδωσει. αν σου αρεσει και γουσταρεις το φασωμα μαζι της κρατα μονο αυτο αλλα μην ζητας και μην της αφιερωνεις τιποτα περισσοτερο και αν της αρεσει! ουτε παρηγορια για τον πρωην θα της δινεις ουτε τιποτα! θα κανεις την φαση σου και θα φευγεις! σκεψου του εαυτο σου και παρατα την! αφου και αυτη τον εαυτουλη της κοιταζει! και μονος σου πιστευω μπορεις να κρινεις πως δεν ειναι καθολου σοβαρη αφου αλλαζει τα αγορια σαν τα πουκαμισα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87964 από EricCartman στις 26 Οκτωβρίου 2011, 2:56πμ

EricCartman

μέλος από: 13/11/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Θα γινω λιγο αγενης αλλα δεν πειραζει.Ειναι πολυ απλο το θεμα φιλαρακι
Παρατα την βρες αλλην οσο δυσκολο και να σου ειναι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87971 από AggelosTuDromu στις 26 Οκτωβρίου 2011, 2:00μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
βασικα σημερα τσακωθηκαμε επειδη ειπα τον πρωην της φλωρο τελικα συμφωνω με τον ασοτο για ενα πεος ηταν
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login