Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ελευθέριος Παγκανινάκης να ζωγραφίζει την Υπερμάχω με μπουζούκι, βιολί και λαϊκή κομπανία
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

βοήθεια με την κοπέλα μου και την πρώην

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #89885 από johny232 στις 27 Νοεμβρίου 2011, 2:58μμ

johny232

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2011
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παιδιά,αν και για μένα μονο καλή δεν είναι λοιπόν
15 χρόνον είμαστε και οι 2..λοιπόν πριν 2 μήνες τα είχα με μια κοπέλα,η αλήθεια είναι πως ήμουν πολύ κολλημένος,αλλα ξεκόλλησα σύντομα όταν με χώρισε,από τότε και συγκεκριμένα μετά από 16 meres τα έφτιαξα με μια κοπέλα η οποια μου αρέσει πολύ.
το πρόβλημα είναι ότι πιστεύει ότι είμαι κολλημένος με την πρώην μου και την "χρισιμοποιοω" για να ζηλέψει..
με αφορμή χθες που έκανα ένα σχόλιο σε μια κολλητοί τις πρώην μου στο fb (όπου με έκραζε επειδή παράτησα την κολλητοί για την άλλην και γω ο βλάκας το συνέχιζα,άρχισε να μου λέει γιατί τις απάντησα και ότι μετά από αυτό θέλει χρόνο και να μην με δει για 1-2 μέρες..κατά την γνώμη δεν το αξίζω αυτό,και ενώ μου αρέσει παρα πολύ και κολλάω σιγά σόγκα μαζί τις γιατί έχουμε περάσει ωραίες στιγμές δεν θέλω να τις δώσω χρόνο γιατί δεν το αξίζω ...ας καταλάβει η ίδια ότι έκανε λάθος και πως ποτε δεν την χρησιμοποίησα..αλλα όταν θα το καταλάβει θα είναι αργά...εσείς παιδιά τι λέτε?? πρέπει να κάνω κάτι?να αλλάξω αντίδραση η τον τρόπο που σκέφτομαι ? να την περιμένω??

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΟΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89895 από partblah1990 στις 27 Νοεμβρίου 2011, 4:57μμ

partblah1990

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/1/2011
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
Ρε μανία αυτοί οι πιτσιρικάδες να βασανίζουν τους εαυτούς τους και αλλους με κολλήματα και εμμονες.... Νομίζεις και χάθηκαν οι γυναίκες από τον κόσμο τούτο, και δεν υπάρχουν άλλες έτοιμες ήδη από καιρό....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89928 από johny232 στις 27 Νοεμβρίου 2011, 8:55μμ

johny232

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2011
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
αμα ειναι να χωρισω μαζι τις δεν προκειται να παω με αλλη,βαρεθηκα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login