Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Aν μια εικόνα αξίζει χίλιες λέξεις τότε γιατί όλες οι φωτογραφίες έχουν λεζάντες;
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Οργη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135941 από SotosHelpNow στις 26 Δεκεμβρίου 2015, 4:43μμ

SotosHelpNow

Εικονίδιο
μέλος από: 26/12/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Έχω τόση πολλή οργή μέσα μου,θυμό και δν ξέρω τι να κάνω πολλοί μ@λ@κες στο σχολείο με βρίζουν και με θεωρούν κατώτερο επειδη ξερω γω δν ειμαι τοσο ομορφος (απλα δν περιποιουμαι τον εαυτο μου) εγω δν αντιδρώ θα μπορούσα να τους σπάσω τη μάπα αλλά δν το κάνω τι να κάνω ?Να τους σαπισω για να μην με κοιτάξουν ποτε ή όχι?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #135943 από Ana-menos στις 27 Δεκεμβρίου 2015, 1:26πμ

Ana-menos

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2015
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Οχι φιλε να μην σπασεις κανεναν στο ξυλο γιατι θα βρεθουν αυτοι μετα απο πανω. Ξερω πως ειναι να στην λενε (Δεν μου την εχουν πει ποτε αλλα εβλεπα πολλες περιπτωσεις και σε καταλαβαινω πανω-κατω). Λογικα αυτοι την βρισκουν με το να σε υποβαθμιζουν σαν ανθρωπο γιατι αισθανονται εκεινοι ανωτεροι και νομιζουν οτι ειναι μαγκια. Θα σου προτεινα να τους γραψεις αν δεν ειναι φιλοι σου και οταν στην λενε να τους απαντας και εσυ με ιδιο τροπο και να βρεις το κουμπι του καθε παιδιου για να το χτυπησεις εκει που ποναει ψυχολογικα. Δεν θα σου λεγα να "ΑΔΙΑΦΟΡΗΣΕΙΣ" γιατι απο τι εχω καταλαβει οσο αδιαφορεις εκεινοι προσπαθουν ολο και περισσοτερο και καποια στιγμη θα σε νευριασουν τοσο πολυ που τελικα θα παιξεται ξυλο. Αν ειναι φιλοι σου κατσε και εξηγησε τους οτι δεν ειναι ωραιο να σου μιλανε ετσι και οτι δεν τους κανει μαγκες να ασχολουνται με την εμφανιση καποιου τυπου.

Και στην τελικη ρε φιλε αυτοι βλεπουν οτι νευριαζεις η οτι δεν κανεις κατι και για αυτο συνεχιζουν...αφου μπηκαν στο χορο θα χοροψετε ολοι μαζι...κατσε και πηγαινε με τα νερα τους πεταξε τους καμια σποντα οπως σου πετανε εκεινοι και θα δεις οτι δεν θα τους παιρνει.
Αυτα απο μενα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login