Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τότε που ξηλώσανε με λύσσα όλες τις Τούρκικες τουαλέτες με την τρύπα και βάλανε τη λεκάνη και το μπιντέ
Τρίτη, 23 Απριλίου

κάπνισμα και δυσκολία αναπνοής

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137084 από mike157 στις 02 Ιουνίου 2016, 1:13πμ

mike157

Εικονίδιο
μέλος από: 24/7/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά, είμαι 16 ετών και είπα και γω να δοκιμάσω το τσιγάρο.. Έκανα 2-3 στην αρχή και όλα κομπλέ.. Προχτές έκανα άλλα 2 στριφτά και απο τότε δυσκολεύομαι λίγο να αναπνεύσω και πού και πού με πιάνει και λιγος βήχας.. Πρέπει να ανησυχήσω ή θα περάσει με τις μέρες;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137085 από NebulaSpirit στις 02 Ιουνίου 2016, 2:43πμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Μην ανησυχείς καθόλου θα περάσει και έτσι θα μπορείς να γεμίζεις πίσα τα πνευμόνια σε όλη σου την ζωή και να κάνεις πλούσιες τις βιομηχανίες καπνού για να νιώθεις πιο μάγκας. Υπάρχει μια πιθανότητα να πάθεις καρκίνο στα πνευμόνια από μια ηλικία και μετά αλλά μην μασάς μέχρι τότε θα είσαι μάγκας στις παρέες σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137086 από Dieftharmenos στις 02 Ιουνίου 2016, 2:57πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Ως καπνιστης σου λεω να μην το συνεχισεις καν.Ειλικρινα μην κανεις αυτο το κακο στον ευατο σου.Ειναι κακο πραγμα να εισαι εξαρτημενος απο το οτιδηποτε.Τωρα που εισαι 16 μπορει να τα βγαζεις και περα οικονομικα αλλα σε 2 χρονια που θα γινεις φοιτητης αυτα τα λεφτα που θα ξοδευεις θα σου λειψουνε.Σκεψου οτι εγω ξοδευω 60-70 ευρω το μηνα σε τσιγαρα και υπαρχουν αλλοι που ξοδευουν περισσοτερα.

Τωρα απο εκει και περα αν εσυ μας γραψεις στα αρχιδια σου,να ξερεις οτι δεν πρεπει να καπνιζεις διαφορετικες μαρκες.Γι αυτο καταστρεφετε ο λαιμος σου.Πρεπει να βρεις μια που σου αρεσει και να καπνιζεις μονο αυτη.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #137090 από GiannakosBAcK στις 03 Ιουνίου 2016, 2:29μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

εγώ είμαι 18 έχει 4 χρόνια που το άρχισα απλά κόφτο τώρα που είναι αρχή θα το μετανιώσεις και μετά θα νομίζεις ότι το έχεις ανάγκη αφού θα το συνδυάσεις με άλλες σου ασχολίες και συνήθειες και δεν θα είναι τόσο εύκολο να κόψεις + αυτό που είπε ο διεφθαρμένος και ο NebulaSpirit πολλά λεφτά μόνο σε αυτούς που θέλουν να πλουτίσουν κάνοντας τον κόσμο υποχείρια τους
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login