Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ένα μήλο την ημέρα, τον Παράδεισο κάνει πέρα.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

τρομακτικες ιστοριες

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #79898 από Darkwin στις 18 Ιουνίου 2011, 9:54πμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0
Έγραψε:(diamondz@18 Ιουνίου 2011)
πο σοβαρα μπαναρετε τετιου ιδους θεματα το μονο που μπορουν να προκαλεσουν ειναι ψυχολογικα πριν 3 χρονια δεν μπορουσα να κοιμιθω και τα πιστευα μην αρχησω παλι τα ιδια.. μπενω να δω ενα θεμα καθομαι διαβαζω 1 - 2 σχολια και ανχωνομαι

δεν πρεπει να ανχωνεσαι αδικα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #79934 από gossipgirl στις 18 Ιουνίου 2011, 10:50μμ

gossipgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2011
μηνύματα: 200 αποδεκτές 0
Έγραψε:(diamondz@18 Ιουνίου 2011)
πο σοβαρα μπαναρετε τετιου ιδους θεματα το μονο που μπορουν να προκαλεσουν ειναι ψυχολογικα πριν 3 χρονια δεν μπορουσα να κοιμιθω και τα πιστευα μην αρχησω παλι τα ιδια.. μπενω να δω ενα θεμα καθομαι διαβαζω 1 - 2 σχολια και ανχωνομαι

Γιατι δεν μπορουσες να κοιμηθεις?Που ειναι το κακο του θεματος ωστε να πρεπει να τον μπαναρουν?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #79943 από diamondz στις 19 Ιουνίου 2011, 1:47πμ

diamondz

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2011
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
αμα ασχολιθεις με τετιου ιδους θεματα θα καταλαβεις, οταν δεν εχεις πλιρη επιγνωση του θεματος δεν μπορεις να καταλαβεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #79964 από gossipgirl στις 19 Ιουνίου 2011, 12:24μμ

gossipgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2011
μηνύματα: 200 αποδεκτές 0
Δεν εχω ασχοληθει εμπεριστατωμενα, απλα αν σε αγχωνει τοσο το θεμα το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να μην ασχοληθεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87499 από Giannis98 στις 18 Οκτωβρίου 2011, 10:03μμ

Giannis98

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/10/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Doctoras@24 Μαΐου 2011)
Οχι δεν τις πιστευω διοτι διαβαζα μικρος πολλες τετιες.Τις πιστευα και ειχα νθουσιστει.Μεχρι και δευτερα γυμνασιου ανυπομωνουσα να δω ενα σημαδι αλλα τιποτα.Ολλα βγαλμενα απο την λογοτεχνια και τις ιστοριες που ελεγαν γιαγιαδες και παπουδες στο χωριο για να τρομαζουν τους επισκεπτες και για να κραταν ενα μυστηριο χαρακτιρα στην κοινονια.
Μια καλη που με ειχε προβληματισει μεχρι και περσυ η οποια με εβαλε να ψαχνω ωρες να βρω απαντηση, ειναι αυτη της μορας.Η μαυροφορεμενη γυναικα,γατα,γρια,κορη του αδαμ η Λιλιθ η οποια ερχεται στον υπνο σου και δεν σε αφηνει να παρεις ανασα,να κουνηθει, και οτι και καλα μπορεις να πεθανεις.Τελικα ειναι απλα ενα καλοστημενο ονειρο και τιποτα παραπανω που σου δινει την ψευδεσθηση οτι εισε στην πραγματικοτητα μου εχει συμβει ουκ ολιγες φορες.Τεσπα αυτα.

Αυτο που θελω να μαθω τωρα ειναι αν οντος υπαρχει το φαινομενο αστρικη προβολη και νομιζω οτι μολις εγινες αφορμη να ξεθαψω ενα παλιο θεματακι που ειχα ανοιξει.


Εγώ μικρός το έβλεπα πολλές φορές αυτό το όνειρο.. Έβλεπα εμένα στον καναπέ να κοιμαμαι κουλουριασμενος, γύρω γύρω σκοτάδι..και έρχεται κάτι μαύρο και ξυπναω (στο όνειρο) και το βλέπω, και προσπαθώ να ουρλιάξω και μου κόβεται η ανάσα.. Και εκείνη τη στιγμή ξυπνούσα. Την
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ φορά που το είδα, επειδή τόσες δεκάδες φορές που είχα δοκιμάσει να ουρλιάξω δεν γινόταν, απλά βλέπω μόνο κάτι μαύρο και του λέω με ψυχραιμία "Τί θέλεις και έρχεσαι όλη την ώρα στον ύπνο μου? Και τότε ξαφνικά βρίσκομαι σε ένα θέατρο και πάνω στη σκηνή βλέπω έναν ξυλοκόπο και μου λέει "Και τί θέλεις να κάνω? Αυτή είναι η δουλειά μου? Θέλεις να κάνω κάτι άλλο?" Και λέω "Ναι, πρώτων να μη σε ξαναδώ και δεύτερων να μου δείξεις ένα πολύ όμορφο όνειρο". Εξαφανίζεται ο ξυλοκόπος, και απο εκείνη τη στιγμή μέχρι να ξυπνήσω έβλεπα ένα ωραίο όνειρο. Το θυμάμαι ακόμα και ανατριχιάζω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144220 από Chackman στις 24 Νοεμβρίου 2019, 10:37πμ

Chackman

Εικονίδιο
μέλος από: 22/10/2019
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Ένας θρύλος που ξέρω εγώ, λέει για κάποιο ατύχημα ενός σχολικού με μια αμαξοστοιχία. Κάποτε λέει φτάνοντας κάποια αυτοκίνητα στο σημείο αυτό, ένιωθαν μια δύναμη να τους σπρώχνει την ώρα που περνούσαν τις γραμμές του τρένου. Ύστερα πολλοί οδηγοί που αναρωτήθηκαν, ρωτήσανε τους κατοίκους της περιοχής και τους είπαν ότι πριν πολλά χρόνια στο σημείο ακινητοποιήθηκε ενα σχολικό γεμάτο παιδιά στις γραμμές και το παρέσυρε το τρένο.

Από το δυστύχημα αυτό όπως λέει ο μύθος δεν γλύτωσε ούτε ένα παιδί και λένε ότι τα παιδιά στοιχειώσαν εκεί και το βράδυ ίδια ώρα με το ατύχημα σπρώχνουν τα αυτοκίνητα για να μην γίνει κάποιο ατύχημα.

Πρόκειται για μύθο που βρήκα σε ένα σαιτ
https://www.paranormalactivity.eu/viewtopic.php?f=15&t=56
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login