Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εδώ που ήρθες θα ξεχάσεις αυτά που ήξερες και θα μάθεις άλλα, καλύτερα.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Καπνισμα με φιλους

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #118983 από alex 13 στις 24 Μαρτίου 2013, 9:22μμ

alex 13

Εικονίδιο
μέλος από: 24/3/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γεια σας
Εχω μια ερωτηση και θελω να μου απαντησετε.Πριν λιγο καιρο ενας φιλος μου ειχε κανει ενα παρτι.Σε αυτο το παρτυ βγηκαμε να κανουμε μια βολτα. Κατα τη διαρκεια της βολτας αυτος εβγαλε απο την τσαντατου ενα πακετο τσιγαρα.Πηραν 4 παιδια ενα τσιγαρο. Με ρωτησε αμα ηθελα αλλα αρνηθηκα( εκανα μια ρουφηξια απ´το δηκο του) Τι πρεπει να κανω αμα βρεθουμε μαζι. Να παρω ενα και ειμαι 13 χρονων κανει να καπνιζω απο τα 13 (και ο φιλος μου 13 ειναι)
Περιμενω Απαντησεις
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #118990 από Gray στις 24 Μαρτίου 2013, 10:18μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν χρειαζεται να καπνιζεις , μαλλον οι φιλοι σου πιστευουν οτι το να φουμαρεις σε κανει μαγκα . Ισα ισα που οταν θα μεγαλωσουν υα χτυπουν το κεφαλι τους στον τοιχο .

Δεν υπαρχει λογος για εσενα να κανεις κατι τετοιο , εισαι 13 χρονων , Πηγαινε 18 και αν νιωθεις οτι "πρεπει" να κανεις κατι το οποιο κανει κακο στην υγεια την δικη σου και των γυρω σου , τοτε ... τι να πω .

Δεν αξιζει μικρε .. θα χαλασεις την ζωη σου μονο και μονο για να δειχτεις , και να το παιξεις αντρακι και μαγκας .. Βλακιες .
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login