Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν είναι εύκολο να είσαι πράσινος. (Kermit)
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Άγχος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132636 από Το Βουβάλι στις 01 Μαρτίου 2015, 9:01μμ

Το Βουβάλι

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειά σε όλα τα μέλοι του Ftou..Είδα πως όλα τα προβλήματα τα αντιμετωπίζετε με οριμότητα και χωρίς κοροιδία και είπα να σας μοιραστω το πρόβλημα μου..
Να μπώ κατευθείαν στο ψητό...Πάω γ Γυμνασίου και έχω πάαααρααα πολλά κενα στα μαθηματικά να φανταστείτε δεν ξέρω καν πηθαγώρειο θεώρημα 3η γυμνασίου παιδι...Για να μην πολυλογό όταν έχω μαθηματικά στο σχολείο δηλαδή 4 ώρες την εβδομάδα ... τρέμω απο το άγχος μου μην με σηκώσει στον πίνακα και δεν ξέρω να λύσω την άσκηση η αγχώνομαι μήπως μου πεί να πώ κατι και να μην ξέρω τι να πώ να μην ξέρω πως λύνετε η άσκηση πχ... Παιδια δεν μπορω καθε βραδυ κλαιω και οταν εχουμε μαθηματικα τρεμω απο το φοβο και το αγχος.. οι πιο πολλοι θα μου πειτε δεν πας καλα χαλαρωσε κλπ αλλα δν μπορω να ηρεμησω..πειτε μου τι πρέπει να κάνω
Συγνωμη για το μεγάλο κείμενο..Απαντήστε όσο πιο γρήγορα γίνεται είναι ανάγκη..
Ευχαριστώ...!
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #132662 από Alexxxxxx στις 03 Μαρτίου 2015, 6:45μμ

Alexxxxxx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/10/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αυτό είναι λάθος του καθηγητή που σας έχει με την ουρά στα σκέλια και φοβάστε να μην σας μείωση η μην αναφέρει στους γονεις σας κάποια γεγονότα και τα λοιπά.. Κατα την γνώμη μου πες στους γονεις σου δεν είμαι καλός στα μαθηματικά. Και μιλά με τον δάσκαλο σου και πες του οτι ριπές και σε εμας και αν πάρεις ουδέτερη απάντηση απο τον καθηγητή η και αρνητικη δηλαδή σε μείωση για το οτι δεν μπορείς τα μαθηματικά, ανάφερε το και αυτό στους γονεις σου και στην καθηγήτρια.. Αλλά πιστεύω πως θα σου εξήγηση κάποια πραγματα ο Καθηγητης
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132668 από NikStef στις 04 Μαρτίου 2015, 1:15μμ

NikStef

Εικονίδιο
μέλος από: 16/12/2014
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
χαχαχαχαχαχαχαχαχα οτι ναναι ρε
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login