Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Δεν τό 'κανα εγώ! Κανείς δε με είδε να το κάνω! Δεν μπορούν ν' αποδείξουν τίποτα! (Bart Simpson)
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πανελλήνιες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139449 από mpl.ol στις 09 Ιουλίου 2017, 7:59μμ

mpl.ol

Εικονίδιο
μέλος από: 9/7/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σε όλους ...είμαι νέο μέλος στο ftou.gr, δηλαδή έκανα εγγραφή πριν λίγα λεπτά..!Θα ήθελα λοιπόν τη βοήθεια σας.. φέτος έδωσα Πανελλήνιες και δεν τα πήγα καλά.'Εβγαλα 12.033..για την ακρίβεια τα πήγα χάλια..από πάντα 'ηθελα να περάσω Ιστορικό Αρχαιολογικό και με αυτα τα μόρια δεν περνάω σε καμία περίπτωση ..όλα τον χρόνο πιεστηκα πάρα πολύ και αγχώθηκα με αποτέλεσμα να κακό και στην υγεία μου..εκτός του διαβάσματος είχα και άλλα προβλήματα που πιστεύω με επηρέασαν κατά ένα πολύ μεγάλο μέρος..και έφτασε η μέρα που βγήκαν τα αποτελέσματα..εκείνη η μερα ήταν η χειρότερη από όλες..απογοητευτηκα πάρα πολύ από τον εαυτό μου που δεν μπορούσα να συνελθω για μέρες ..οι γονείς μου και ειδικά ο μπαμπάς μου με στήριξε πολύ ..πάντα που έλεγε να κάνεις αυτό που μπορείς ,με τις δυνάμεις μου..το θέμα όμως έιμαι εγώ και από και πέρα θα είμαι μόνο εγώ.Σκεφτομαι λοιπόν να ξαναδωσω Παννεληνιες και αυτη τη φορα θελω να το πετύχω..βεβαια υπάρχουν σχολές που περνάω αλλα δεν με καλύπει καμία από την αλλη σκεφτομαι πως μήπως είναι χάσιμο χρονου και ότι έβγαλα αυτά τα μόρια για ένα λόγο..τι λέτε λοιπόν; Ποια είναι η γνώμη σας;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139460 από Joil στις 11 Ιουλίου 2017, 11:13πμ

Joil

Εικονίδιο
μέλος από: 2/5/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
αν οντως εχεις σκοπο να περασεις σε αυτη τη σχολη μπορεις να βαλεις στοχο και να διαβασεις καλα και να δωσει με το 10%
βεβαια μην επαναπαβεσαι θελει και εκει διαβασμα
ειναι καλο να θελεις να κανεις αυτο που σου αρεσει αλλα σκεψου λιγο καιτ ο αλλο
θα εχεις δουλεια οταν τελειωσει η σχολη σου?Και εγω οταν ημουν 18 ηθελα να γινω αρχιτεκτονας αλλα πλεον δεν χτιζει κανεις σπιτια στην Ελλαδα
Μπορει στις σχολες που περνας να εχουν εππαγελματικη καταρτιση στο μελλον δεν ειναι κακο να το ψαξεις
βεβαια αν ξερεις οτι εχεις ετοιμη δουλεια μετα απο αυτη τη σχολη που θες η θα πας εξωτερικο τοτε παω πασο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139513 από Maria3alice στις 19 Ιουλίου 2017, 2:57μμ

Maria3alice

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Εχω περάσει απο τον ίδιο δρόμο οπως κ πόλοι ακόμα μαθητές... Ξέρω πως είναι να πηγαίνεις για κατι που επιθυμείς κ να καταλήψεις μέσα στην αποτυχία... Η συμβουλή μ είναι να κανεις υπομονή. Εαν η σχολή που επελεξες περνάει κατα πολυ τα μορια που εβγαλες καλό θα ηταν να προετοιμαστεί μια χρόνια μονο να διαβάσεις(κ αν θες να βρεις κ καμια δουλεια σε καφέ) κ μετα αφού θα εχεις προετοιμαστεί να συνεχίσεις την επανάληψη μέχρι να δωσεις την επόμενη χρόνια... Αν ηταν τα μορια σ κοντά σε αυτό που επιθυμείς δώσε ξανά τώρα αλλα καλυτερα να αφήσεις τον εαυτό σ να χαλαρώσει απο την πίεση γτ θα κλαταρεις έχε υπομονή κ επιμονή... Σ μιλάει μαθήτρια που έδωσε δυο φορες πανελλήνιες κ έκανε το λάθος να μην ξεκουραστεί κ κλαταρε κ τζάμπα ο χρόνος
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login