Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αναλαβάνουμε ανόρθωση πάσης φύσεως πισινών (Από διαφημιστικό εταιρείας για πισίνες)
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Φιλίες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140077 από MichalisTz στις 25 Οκτωβρίου 2017, 7:09μμ

MichalisTz

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειά σας μέλη του Ftou!

Το θέμα μου σχετίζεται με έναν φίλο μου όπως θα καταλάβατε και από τον τίτλο. Μέ ένα παιδί λοιπόν (ας τον πούμε Τάκη) γνωριζόμασταν πολλά χρόνια και κάποια στιγμή γύρω στο γυμνάσιο ξεκινήσαμε να κάνουμε παρέα! Φτάνοντας στο λύκειο γνώριζουμε άλλο ένα παιδί και αρχίζουμε να κάνουμε παρέα τριάδα. Έγω στην Τρίτη λόγω Πανελληνίων(αυτοί δεν έδωσαν) τους ψιλοέστηνα καθώς είχα πολλά διαβασματα. Ο Τάκης λοιπόν όταν τέλειωσαν οι πανελλήνιες δεν μου ξαναμίλησε για πολύ καιρό (εξαφανίστηκε χωρίς να πει κουβέντα).(Κύριος!!). Εν τέλει μου είπε ότι το πρόβλημα του ήταν ότι προσπαθώ συνέχεια να τον αντιγράφω. Ώς ένα σημείο τον καταλαβαίνω καθώς όταν ξεκίνησε το κάπνισμα ξεκίνησα και εγώ, όταν πήρε μηχανή πήρα και εγώ κτλπ κτλπ.
Είναι όμως αντιγραφή όλο αυτό; Εγώ προσωπικά πιστεύω ότι οι φίλοι επηρεάζουν ο ένας τον άλλο(Δείξε μου τον φίλο σου να σου πώ ποιος είσαι δεν λέει η παροιμία;) Και φυσικά καποια πράγματα που κάνει εκείνος θα τα κάνω και εγώ και κάποια πράγματα που κάνω εγώ θα κάνει και αυτός!

Ποια είναι η γνώμη σας; Έχω άδικο στο όλο θέμα; Έκανε καλά και εξαφανίστηκε; Πώς θα πρέπει να το αντιμετοπίσω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login