Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο Di Caprio όμορφος.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Ύψος και εφηβεία

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140853 από UncleJ στις 14 Φεβρουαρίου 2018, 9:38πμ

UncleJ

μέλος από: 14/2/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σε όλους.Είμαι 15,5 χρονών με υψος 1.66 και βαρος σχεδον 60 κιλά.Μικρός δεν έτρωγα πολύ αλλά τον τελευταίο καιρό εχω παρει σχεδον 6 κιλά.Παίζω μπασκετ σε ομάδα απο μικρός.Ο πατερας μου ειναι 1.80 η μητέρα μου 1.60 και ο αδερφός μου 1.90!!Εγώ αντίθετα ειμαι απο τους πιο κοντούς της τάξης μου.Πιστεύετε οτι θα μπορέσω να φτάσω 1.85 η και παραπάνω? Εχω τριχες στα γεννητικά όργανα,καθολου στις μασχαλεις και ελαχιστες στο προσωπο.Επίσης εχω λιγο ακμη χωρις πολλά σπυρακια.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #140854 από Cottoneyejoe στις 14 Φεβρουαρίου 2018, 9:52πμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλημερα φιλε . Εχω παρατηρησει οτι ατομα με καθυστερημενη εφηβεια αναπτυσονται περισσοτερο γενικα . Κι εγω στην ηλικια σου ξεκινησα να βγαζω τριχες στη μασχαλη και να ψηλωνω . Αν το δω συγκριτικα λογικα θα γινεις πιο ψηλος απο τον αδερφο σου . Τα σταδια της εφηβειας στα αγορια τα μετρας με το μεγεθος των ορχεων αλλα δεν ξερω ακριβως πως παει . Υποθετω μπορεις να το υπολογισεις καπως με την ποσοτητα και το χρωμα οταν τελειωνεις . Στις αρχες της εφηβειας παραγεις λιγοτερο και ειναι πιο διαφανο . Αν επεσα μεσα και οντως τωρα ξεκινας να αναπτυσσεσαι θα παρεις πολυυυυ υψος ακομα .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140913 από UncleJ στις 16 Φεβρουαρίου 2018, 3:52μμ

UncleJ

μέλος από: 14/2/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Eυχαριστώ φιλε μ . Με βοηθάς πολύ.Ελπίζω να απαντήσουν και άλλοι για να εχω γνωμες. Παντως οταν πηγα σε ενδοκρινολόγο πριν ενα χρονο μου ειπε πως βρισκομαι στο 1ο σταδιο εφηβειας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login