Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ογκο στα χερια (διατροφη)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141242 από Ana-menos στις 12 Απριλίου 2018, 1:46μμ

Ana-menos

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2015
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια, εχω να πω πως πηγαινω γυμναστηριο εχω δει καποια διαφορα καλη εννοειται απλα αυτο μου με προβληματιζει ειναι τα χερια μου, παρολο που στο πανω μερος (μπρατσο) ειναι σφιχτο και εχει ψιλοπαρει λιγο ογκο, στο κατω μερος (εκει που ειναι και η "παπια") ειναι αδυνατο, και στο σημειο που βρισκεται ο καρπος του χεριου επισης... Απο καποιον που ξερει μπορει να βοηθησει για να αυξησω τον ογκο στο χερι? Χρειαζεται ειδικη διατροφη και αν ναι τι στο περιπου να τρωω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141264 από manos1010110 στις 23 Απριλίου 2018, 10:21πμ

manos1010110

Εικονίδιο
μέλος από: 23/4/2018
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Φιλε μου το χερι δεν αποτελειται μονο απο το δικεφαλο(μπρατσο) αποτελειται και απο τα τρικεφαλα και τους ωμους τα forearms και αλλα οποτε αν θελεις να βαλεις ογκο στα χερια σου πρεπει να δουλευεις ολες τις μυικες ομαδες ετσι ωστε τα χερια σου να φαινονται μεγαλυτερα.Τωρα οσον αφορα την διατροφη για να χτισεις μυες χρειαζεται να τρως πιο πολλες θερμιδες απο οτι καις.Προσεχε ομως αυτες οι θερμιδες να ειναι ποιοτικες και προσπαθησε να βαζεις συχνα στα γευματα σου φαγητα που περιεχουν πρωτεινη.Ετσι σιγα σιγα θα μπορεσεις να χτισεις μεγαλα χερια αλλα και ενα φιτ σωμα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login