Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το χειροκρότημα είναι μια σικ έκφραση του λιντσαρίσρατος.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ταλαιπωρία στην μέση 7 μηνες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141556 από Venetia990 στις 27 Ιουνίου 2018, 4:56μμ

Venetia990

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειά σας με λένε Βενετία και είμαι 17 ετών.. Ας μπω κατευθείαν στο θέμα, πριν 7 μήνες είχα έναν τραυματισμό στην μέση μου (κάτω αριστερά) από απότομη κίνηση (σκυψιμο).Αναγκαστικα σταμάτησα για κάποιο καιρό το άθλημα μου και για 4 μήνες πήγενε ένα μπρος πίσω.. Μια καλυτερεβα, μια γύρναγα στα παλιά, μια γινόμουν χειρότερα οσπου κοντά στους 3.5 μήνες μου είπε ο γιατρός ότι έχω δεξιά στην μέση όπου πόναγα, οστικο οίδημα. Να μη τα πολυλογώ αυτό έπειτα από 2 μήνες με θεραπείες και ξεκούραση μου πέρασε.. Τώρα εδώ και ένα ενάμιση μήνα έχω κάποιες ενοχλήσεις από την αριστερή μεριά. Στις αρχές με ενοχλούσε σχεδόν όλη μέρα.. Εντομεταξυ είχα κάνει κάποιες μικρές προπονήσεις (κολυμβητήριο) αλλά αρκετά χαλαρές. Ο γιατρός μου είπε να κάνω για 3 βδομάδες κάποιες ασκήσεις για την μέση στο σπίτι χωρίς προπόνηση για να δυναμώσει η μέση.. Δεν βλέπω καμία διαφορά.Δε με πονάει όλη μέρα, όταν ξαπλώνω όμως ανάσκελα η μπρούμυτα νιώθω μια ενόχληση σαν κάτι να με πιέζει για λίγα δευτερόλεπτα και μετά η περνάει η θα αναγκαστώ να αλλάξω λίγο θέση..αυτό γίνεται 1.5 μήνα χωρίς κάποια ελάττωση της ενοχλησης. Δε ξέρω τι άλλο να κάνω.. Θα εκτιμούσα πολύ την βοήθεια σας ή κάποια γνώμη σας!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login