Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όποιος γενικεύει είναι μαλάκας.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

με μηδενικη διαθεση σε μια χαλια σχολη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143104 από philkaz στις 27 Μαρτίου 2019, 3:02μμ

philkaz

Εικονίδιο
μέλος από: 16/10/2016
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
χαιρετε...ελπιζω να ειστε ολοι καλα...

τον τελευταιο 1.5 χρονω σπουδαζω σε δημοσιο ιεκ...στο τμημα διοικησης στον τουρισμο..
το χειροτερο τμημα σε ολη τη σχολη, που αλλωστε και τις κτιριακες εγκατασεις της να δει καποιος, θα μυρισουν εγκαταληψη απο καιρο...
ειμαι στο τελευταιο εξαμηνο κι εχω απογοητευτει με τα οσα συμβαινουν σε αυτη τη σχολη...

φοιτητες να ειρωνευονται καθηγητες, οι καθηγητες τους φοιτητες επισης...
δεν υπαρχει μια τυπικη, τουλαχιστον, συμπεριφορα κι απο τις δυο πλευρες..
να υπαρχει μια ωχλαγωγια μες τη ταξη, επισης μια αδιαφορια προς το μαθημα και να μην μπαινουν ορια...
κλικες πολλες απο τους φοιτητες και δεν υπαρχει ομαδικοτητα...
με λιγα λογια, ενα μπουρδελο εχει γινει το τμημα...
σημερα απογοητευτικα λιγο παραπανω...
εχουν προστεθει παραπανω καθηγητες σε ενα συγκεκριμενο μαθημα και πλεον διδασκουν τρεις ταυτοχρονα...υποτιθεται...διοτι κανει μαθημα μονο ο ενας και οι αλλοι δυο καθονται σαν χανοι να κοιτανε...
ο οποιος δεν τηρει καν το προγραμμα..μας κρατα μεσα επι ενα τριωρο συνεχομενα χωρις διαλλειμα, να το παιρνει μονοτερμα με δικες του φιλοσοφιες, χωρις να τον καταλαβαινουμε τι θελει να πει, πολλες φορες...
σημερα ο συγκεκριμενος στα καλα του καθουμενου, εκει μες στην ησυχια του μαθηματος, πεταγεται τρεχοντας πανω απο ενα θρανιο με δυο κοπελες και ζητησε απο τη μια να βγει εξω...αρχικα οι περισσοτερη νομιζαμε πως θα τη χτυπησει με τον παραξενο τροπο που πλησιασε κοντα..αφου σηκωθηκε η μια κοπελα ζητησε κι απο την αλλην να βγει...μου εκανε εντυπωση που επειτα εσπρωξε με δυναμη τη κοπελα...οι κοπελες ηταν ησυχες και οι αλλοι δυο καθηγητες κοιτουσαν γεματοι απορια χωρις να πουνε κατι...
κυριαρχει παντως μια αρνητικοτητα γενικα στην ατμοσφαιρα και πηγαινω με μηδενικη διαθεση καθε μερα...
σκεφτηκα κιολας να τα παρατησω, αλλα δεν ξερω τι να κανω...
ο διευθυντης δεν παιρνει στα σοβαρα τιποτε...

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login