Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάτι έχω πάθει... Αντιδρώ στη Java που μου επιβάλλει το Σκωτσέζικο κατεστημένο και γράφω μανιωδώς asp! ©Nocturne, irc.ftou.gr
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Άγχος για το πέος!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144917 από Κάποιοςάλλος στις 26 Απριλίου 2020, 10:13πμ

Κάποιοςάλλος

Εικονίδιο
μέλος από: 26/4/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Παιδιά καλησπέρα θέλω την βοήθεια σας !!!
Το πέος μου είναι μόλις 11.5 εκατοστά και ξέρω πως δεν θα μεγαλώσει άλλο αφού είμαι 23 πλέον ..έχω κάνει σεξ με 3 γυναίκες στην ζωή μου με της 2 είχα και σχέση 2 χρόνια και 1.5 χρόνο αντίστοιχα ποτέ δεν είχαμε πρόβλημα στην ερωτική μου ζωή παρόλο που ξέρω πως την έχω μικρή αλλά κάθε φορά που θέλω να πάω με άλλη κοπέλα νιώθω τρομερό κόμπλεξ και φοβάμαι για την αντίδραση .. πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω ενώ η ζωή μου έχει αποδείξει πως είμαι οκ με 11.5 εκατοστά και κάνο καλό σεξ .. αυτή που έχω γνωρίσει τώρα έχει πάει μόλις με 2 αν αυτοί οι 2 την είχαν μεγάλη και της φανεί πολύ μικρό αυτό ?? Γιατί κάποια που έχει πάει με αρκετούς θα έχει πέσει και σε 12 κ και θα ξέρει πως γίνεται δουλειά και με τόσα ..γενικά έχω πολλά στο κεφάλι μου .. βοήθεια να διώξω το αγχως ....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144965 από Gray στις 02 Μαΐου 2020, 1:30μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
Φιλε μου οπως το καθε πεος ειναι αλλα εκ. Ετσι και το οργανο των γυναικων εχει αλλες διαστασεις αναλογα τη γυναικα. Δεν μπορεις να κανεις κατι για το πεος σου. Αποδεξου το πως αυτο εχεις και προσπαθησε να αναπτυξεις αλλες δεξιοτητες του εαυτου σου οι οποιες θα "καυλ..." εγκεφαλικα τις γυναικες οπως πχ νανεισαι σοβαρος ευγενικος αστειος κλπ κλπ. Επισης βελτιωσου στα προκαταρτ. Και στα χαιδεματα κλπ κλπ . Το σεξ δεννειναι μονο το μπες βγες :p ολα γκουντ φιλε χαλαρωσε τοσες γυναικες υπαρχουν. Ολοι εχουμε τα συν κ τα πλην μας.


Αποδεκτη αν σε καλυψα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login