Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Αν θες να προσέχουν οι άλλοι κάθε κουβέντα που θα πεις, τότε παραμίλα στον ύπνο σου.
Σάββατο, 20 Απριλίου

Πόσο μας έχει βοηθήσει-επηρεάσει το ftou;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144973 από Akis2000 στις 03 Μαΐου 2020, 12:20μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Το ftou υπάρχει για πολλούς από εμάς αρκετά χρόνια στη ζωή μας. Όπως όλα τα κοινωνικά δίκτυα και φόρουμ, έτσι και σε αυτό ο καθένας θα έχει να θυμάται θετικές και αρνητικές εμπειρίες. Βέβαια για όλα αυτά δεν ευθύνεται ένα φόρουμ, αλλά οι άνθρωποι που κάνουν χρήση αυτού. Μέσα από αυτό πολλοί και πολλές κατάφεραν να βρουν απαντήσεις σε πολλά ερωτήματά τους γύρω από θέματα σχολικά, κοινωνικά, αισθηματικά, σεξουαλικά κ.α. Ερωτήματα που δεν θα τολμούσαν να θέσουν στον περίγυρο τους καθώς δεν ένιωθαν πάντα άνετα για να απευθυνθούν. Κάνοντας πάντως εγώ μία περιήγηση σε συζητήσεις που έτυχε να συμμετάσχω είτε θέλοντας να βρω εγώ απαντήσεις, είτε θέλοντας να δώσω την δική μου άποψη γύρω από ένα θέμα που απασχολούσε κάποιον/α, προσπάθησα να φανταστώ πως νιώθει κάποιος διαβάζοντας και πάλι τα δικά του ερωτήματα ή τις δικές του απόψεις και προβληματισμούς που είχε χρόνια πριν αποκτήσει τις όποιες εμπειρίες στη συνέχεια. Νιώθει κάποιος πιο σοφός ή πιο σοφή από τότε; Συλλαμβάνει τον εαυτό του να επαναλαμβάνει τα ίδια λάθη; Αν δεν το έχετε κάνει μέχρι τώρα, κάντε το, ίσως σας αρέσει. Και αν θέλετε καταθέστε εδώ την δική σας άποψή.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login