Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εκδικήσου. Ζήσε τόσο ώστε να γίνεις μπελάς στα παιδιά σου.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Ασπρόμαυρος σκυλος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145105 από Elez στις 24 Μαΐου 2020, 4:47μμ

Elez

Εικονίδιο
μέλος από: 7/1/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά μου. Οποιος μπορεί να μαντέψει τι συμβαίνει εδώ, γιατί εγώ δεν έχω πάρει χαμπάρι.. Που λέτε είδα ονειρο ένα σκύλο μαυρο,λερωμένο και φοβισμενο. Τον χαιδευα και τον ταιζα μέχρι που αυτός τελικά έγινε καθαρός και άλλαξε χρώμα προς το καφέ. Απότομα, βρεθήκαμε και οι δύο να τρέχουμε σε έναν μεγάλο δρόμο. Ο σκυλος ήταν κάτασπρος και τον κρατούσα από ένα λουρι. Καθώς τρέχαμε ξανά άλλαξε και έγινε μισος μαύρος-μισος άσπρος.
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #145106 από ΣινγκλΜπόι στις 24 Μαΐου 2020, 4:54μμ

ΣινγκλΜπόι

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/4/2020
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το έβαλα στον Ονειροκρίτη και έβγαλε αυτό:
Είδες στον ύπνο σου σκύλο; Αν αναζητάς την ερμηνεία του ονείρου σου, θα πρέπει λοιπόν να γνωρίζεις ότι ο σκύλος αντιπροσωπεύει τον φίλο, τα αγνά, αληθινά και αμοιβαία συναισθήματα αγάπης, ζεστασιάς και συντροφικότητάς ! Αν λοιπόν ονειρεύτηκες ότι έπαιζες με έναν ήρεμο σκύλο, ο οποίος αναζητούσε την φροντίδα και τα χάδια σου, τότε είναι σίγουρο ότι θα περάσεις μία πολύ καλή περίοδο, κατά την οποία θα εισπράξεις πολύ αγάπη από τον περίγυρό σου! Ένας φίλος θα σου σταθεί σας αδερφός και θα σε υποστηρίξει με τον καλύτερο τρόπο ! Επιπλέον είναι πολύ πιθανό να κάνεις μία νέα, ουσιαστική γνωριμία που θα εξελιχθεί σε μία πολύ όμορφη φιλία! Αν όμως ο σκύλος που ονειρεύτηκες δεν είχε καλές διαθέσεις απέναντί σου και ήταν άγριος αλλά και απειλητικός, τότε σύντομα θα έρθεις σε κάποια σύγκρουση με ένα πρόσωπο του φιλικού σου περιβάλλοντος! Επιπλέον, πρόσεξε περισσότερο τις επιλογές σου και μην ανοίγεσαι τόσο πολύ σε άτομα που δεν τα γνωρίζεις και τόσο καλά!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login