Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν πεις σε κάποιον ότι υπάρχουν 300 δισεκατομμύρια αστέρια θα σε πιστέψει. Αν του πεις ότι μόλις έστρωσες το τσιμέντο, θα πατήσει για να βεβαιωθεί!
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Μύκητες στα πόδια.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145183 από Dimitrisssss στις 21 Ιουνίου 2020, 1:50μμ

Dimitrisssss

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Θέλω επειγόντως την καλύτερη λύση (σπρέι αλοιφή κτλπ) . Έχω ψάξει στο google αλλά κάθε site διαφημίζει το δικό της προϊόν και έχω αγχωθεί μην πάρω κάτι που δεν θα μ κάνει κ καθυστερήσω κιαλλο με τους μύκητες .
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #145184 από Paul 22 στις 21 Ιουνίου 2020, 3:26μμ

Paul 22

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/5/2020
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φιλαράκι αυτό που θα σού πω κατά 99% δεν θά το πιστέψεις η θα σού φανεί τρελό αλλά θα σωθείς μόνο αν ακούσεις αυτό που θα σού πω παίρνεις μια λεκάνη βάζεις νερό ίσα να σκεπαστούν τα πέλματα και ρίξε μέσα χλωρίνη ποσότητα όσο ένα φλιτζάνι του ελληνικού κάντο για μια εβδομάδα κάθε βράδυ και θα με θυμηθείς προσοχή μόνο τα πόδια να μην έχουν ανοίξει πληγές από τους μύκητες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145185 από Dimitrisssss στις 21 Ιουνίου 2020, 5:16μμ

Dimitrisssss

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Έχει ανοίξει πληγή δυστηχως ( αν εννοείς πληγή το να ξεφλούδισε , ναι ξεφλούδισε. Αλλιώς όχι πέρα απτο ξεφλούδισμα κ το ξύσιμο δεν έχω κάτι άλλο ) . Όποτε να φανταστώ δεν γίνεται . Εφάρμοσα λίγο ξύδι για σήμερα . Και με αρκετό ψάξιμο κατέληξα στο daktarin ελπίζω να κάνει δουλειά . Εντωμεταξύ δεν ξέρω αν είναι σε όλους τους μύκητες στα πόδια έτσι αλλά εμένα είναι άοσμα τελείως. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αυτό
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145186 από Paul 22 στις 22 Ιουνίου 2020, 1:49πμ

Paul 22

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/5/2020
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Όχι το ξεφλούδισμα δεν είναι πρόβλημα να μην φοβάσαι. Φίλε μου σου μιλάω τώρα για πρόβλημα γνωστού μου που έπαιρνε αντιβίωση για τρεις μήνες πούδρες 10 φορές την φορές την ημέρα μπάνιο σε θάλασσα για την αλμύρα κρέμες από Γερμανία και ησύχασε με την χλωρίνη 10 χρόνια τώρα και ακόμα τώρα άμα δει φαγούρα στα πόδια κατευθείαν 2 -3 ποδολουτρα με χλωρίνη και τέλος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145188 από ntinos_soul στις 22 Ιουνίου 2020, 3:42μμ

ntinos_soul

Εικονίδιο
μέλος από: 7/10/2013
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Εγώ που υποφέρω και από μύκητες και έντονη κακοσμία παρόλο που αλλάζω καθε μερα κάλτσες , πιστεύω ότι αλοιφή και πούδρα dactarin είναι το πιο δραστικό .

Και κατόπιν καθημερινά ποδόλουτρο πλέον θα πρέπει να γίνει τρόπος ζωής και σπρέι για την κακοσμία .

Τώρα εσένα δεν μυρίζουν οποτε μόλις περασει θα είσαι οκ . Εγώ που μυρίζουν έντονα τα ποδια μου από μικρός πρέπει να βάζω αποσμητικό για να μην ντρέπομαι όταν βγάζω παπούτσια και τις κάλτσες μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login