Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φονιάδες των ψαριών, αργυροπελεκάνοι!
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Έγκυος;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145625 από Gihvaa στις 07 Οκτωβρίου 2020, 9:25πμ

Gihvaa

Εικονίδιο
μέλος από: 7/10/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα είμαι 22 ετών και η κοπέλα μου 20. Κάνουμε σεξ κανονικά χωρίς προφυλάξεις. Δνε έχω τελειώσει ποτέ μέσα της. Καμιά φορά αφού τελειώσω ξανακάνουμε μετά αλλά αφότου σκουπίζομαι και πάω στην τουαλέτα για να κατουρήσω έτσι ώστε να αδειάσει ότι έχει μένει. Της ήρθε η περίοδος τον προηγούμενο μήνα κανονικά αλλά τις τελευταίες 4 μέρες κάθε μέρα μου λέει ότι νιώθει να ανακατεύεται; Θα με κοροϊδέψετε για αυτά που ρωτάω αλλά υπάρχει περίπτωση να είναι έγκυος η δεν έχει καμία σχέση;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #147024 από mixahl123 στις 10 Μαρτίου 2021, 7:59πμ

mixahl123

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2021
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
κοιτα αν το νιωθει για μερες και εχει πρωινες αναγουλες ,κτλ γενικα τα συμπτωματα ολα μπορει τα προσπερματικα σου υγρα να καταφεραν να την αφησουν εγκυο αλλα για να εισαι σιγουρος παρε ενα τεστ εγκυμοσυνης predictor early που μπορει να το κανει και 6 μερες πριν την περιοδο
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #147027 από lida στις 10 Μαρτίου 2021, 10:04πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το μηνυμα στο οποιο απαντας γραφτηκε τον Οκτωβριο οποτε η κοπελα αν ηταν εγκυος τωρα ειναι στον 6ο μηνα. Αρα δεν θελει τεστ αλλα κουμπαρο να βαφτισει το παιδι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login