Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Όταν αντιγράφεις κάποιον λέγεται κλοπή πνευματικής ιδιοκτησίας. Όταν αντιγράφεις πολλούς μαζί λέγεται έρευνα.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Μυρωδιά από τα ούρα της γάτας

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #153883 από Nikospap555 στις 10 Οκτωβρίου 2021, 7:12πμ

Nikospap555

Εικονίδιο
μέλος από: 1/10/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παιδιά! Έχω ένα θέμα με το γατάκι που μόλις υιοθέτησα. Είναι 8 μηνών τον έχω 2 μήνες. Του έχω βάλει την άμμο του και ενώ πηγαίνει στο σημείο κάνει την ανάγκη του έξω από το κουτί. Έχω δοκιμάσει και πιο μεγάλο έχω δοκιμάσει και άλλη άμμο αλλά τίποτα. Τώρα σιγά σιγά αρχίζει και το μειώνει αυτό και εγώ όσο μπορώ τα καθαρίζω. Το θέμα είναι τι κάνουμε με τη μυρωδιά; Έχω δοκιμάσει τα πάντα αλλά δεν ξεκολλάει με τίποτα. Έχω ακούσει ότι πολλοί χρησιμοποιούν γεννήτρια όζοντος έχει χρησιμοποιήσει κανείς; Καθαρίζει;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #154974 από Jessesun στις 17 Νοεμβρίου 2021, 1:02πμ

Jessesun

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Η μυρωδιά είναι γενικά αμμωνία και υδρόθειο, τα οποία μπορούν να αφαιρεθούν με οξείδωση με όζον, αλλά θα πρέπει να δώσετε προσοχή στην επιλογή μιας γεννήτριας όζοντος του σωστού μεγέθους. Σύμφωνα με το μέγεθος του δωματίου σας, υπολογίστε την ωριαία ποσότητα όζοντος ή ρωτήστε ο έμπορος, Y =BxV/(1-61%)x(30% έως 100%), ο έμπορος θα υπερβάλει την παραγωγή, επομένως ο συντελεστής επιλογής είναι από 30% έως 100%, 61% είναι η ποσότητα του όζοντος που εκφυλίζεται σε οξυγόνο σε μια ώρα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login