Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Θα πληρώσεις για τις αμαρτίες σου. Αν έχεις ήδη πληρώσει, παρακαλώ αγνόησε αυτό το μήνυμα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Γυμνός απέναντι σε πατέρα και φίλους

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #163167 από nickgr1 στις 15 Φεβρουαρίου 2023, 3:45πμ

nickgr1

Εικονίδιο
μέλος από: 14/2/2023
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα. Είμαι 23 και ντρέπομαι να με δουν γυμνό οι φίλοι μου ή ο πατέρας μου, ενώ εγώ τους έχω δει αρκετές φορές και είναι όλοι τους πάντα άνετοι. Ακόμη και σε αποδυτήρια ή το καλοκαίρι σε διακοπές κτλ περιμένω να μείνω μόνος για να βγάλω το εσώρουχό μου και να αλλάξω. Για τον πατέρα μου ειδικά νομίζω πως αν με δει ολόγυμνο θα ντρέπομαι μετά ακόμη και να τον κοιτάξω στα μάτια. Πως θα καταφέρω να αποβάλω αυτή τη συστολή? Με ποιο τρόπο να ξεκινήσω πρώτα από τον πατέρα μου και μετά με τους φίλους μου? Γενικά έχω καλό σώμα, το περιποιούμαι κτλ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163168 από Jeanmoust στις 15 Φεβρουαρίου 2023, 5:18πμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
Όταν λες ότι είναι γυμνοί; Δηλαδή συνηθίζουν να κάθονται ολογυμνοι ή κανουν γυμνισμό στην παραλία;
Όλα στο μυαλό είναι. Δεν υπάρχει λόγος ντροπής. Δεν θα δουν κάτι που δεν ξέρουν, το ίδιο κι εσύ για εκείνους. Όταν πας στον στρατό, θα σου φύγουν αυτές οι αναστολές, αφού θα είναι σύνηθες.
Μήπως υπάρχει από εκείνους επικριτική διάθεση για το γυμνό σώμα από εκείνους, που σου δημιουργεί αυτές τις σκέψεις;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163171 από nickgr1 στις 15 Φεβρουαρίου 2023, 6:58πμ

nickgr1

Εικονίδιο
μέλος από: 14/2/2023
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Έχω δει γυμνούς τους φίλους μου και τον πατέρα μου αρκετές φορές σε αποδυτήρια, σε διακοπές, μετά από το ντους ή όταν αλλάζουν μαγιό κτλ... Δεν είναι επικριτικοί απέναντι στο γυμνό. Άνετοι έως και αδιάφοροι θα έλεγα. Το βλέπουν σαν να έτυχε απλά να εμφανιστούν γυμνοί και δεν το σχολιάζουν καν. Φυσικά δεν γδύνονται επίτηδες. Εγώ δεν τολμάω να γδυθώ αν δεν είμαι μόνος και είναι κάπως άβολο όταν οι άλλοι πχ ετοιμάζονται για την παραλία και εσύ περιμένεις να μείνεις μόνος για να βάλεις το μαγιό σου σαν να έχεις απέναντί σου ξένους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163172 από Jeanmoust στις 15 Φεβρουαρίου 2023, 10:11πμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
Χαλάρωσε φίλε μου! Πραγματικά είναι μόνο στο μυαλό σου όλο αυτό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login