Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Ποσά αντιστρόφως ανάλογα: Όσο περισσότερο προσπαθείς να κάνεις παιδί, τόσο λιγότερο θα απολαμβάνεις το σεξ.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

πως να βαλω κιλα???

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #54985 από ΜΑΡΙΑ ΚΥΠΡΑΙΟΥ στις 15 Οκτωβρίου 2009, 4:04μμ

ΜΑΡΙΑ ΚΥΠΡΑΙΟΥ

Εικονίδιο
μέλος από: 13/10/2009
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
ωραια αυτα που λετε.. συμφωνω με ολουσ σας.. αχ κ να ειχα τωρα σουβλακια με τζατζικι.. αχαχαχαχ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54986 από Doctoras στις 15 Οκτωβρίου 2009, 4:22μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Να σου πω μαρακι(αμα μου επιτρεπεις να σου μιαλω ετσι).Ενταξι μια στο τοσσο θα φας και ενα σουβλακι αλημονο.Απλα με μετρο ξερω εγω μια φορα την βδομαδα.Αυτο λεω και εγω οταν λεω καμια φορα βγαινω και εκτως, γιατι αμα βγεις να φας με φιλους σιγα μην κατσεις να φας διετικα!
Εγω παντος το βρισκω ωρεα μια γυναικα να ειναι λιγο γεματαουλα.Οχι χοντρη ομως ουτε πολυ λεπτη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54992 από ΜΑΡΙΑ ΚΥΠΡΑΙΟΥ στις 15 Οκτωβρίου 2009, 8:29μμ

ΜΑΡΙΑ ΚΥΠΡΑΙΟΥ

Εικονίδιο
μέλος από: 13/10/2009
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
καλα τα λες φιλε μου ντοκτορα. αλλα τρωω λιγο κ νομιζω πωσ εχω τον αμπακο. χωρτενω με το λιγο που θα φαω.κ σουβλακι που λεω, μην φανταστεις 2 το πολυ κ λιγο τζατζικακι. κ χωρισ ψωμι. δεν τρωω πολυ ψωμι.
ενταξει δεν ειμαι κ σαν τα παιδια τησ αιθιωπιας αλλα θα ημουν πολυ καλυτερη εαν ειχα αυτο που λενε κ λιγα πιασιματα.. καταλαβαινεισ τι εννοω??\ αα μετρηθηκα εχθες κ μου εδειξε 45 με τα ρουχα φυσθικα κ τα παπουτσια!! χαχαχα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54999 από Doctoras στις 15 Οκτωβρίου 2009, 10:36μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Eλα μωρε λιγα να παρεις ακομα και θα εισε μια χαρα!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login