Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Δε μισώ τους εχθρούς μου γιατί εγώ τους έφτιαξα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

τι προσεχετε σε μια κοπελα?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #68858 από ioulia στις 11 Δεκεμβρίου 2010, 12:26μμ

ioulia

Εικονίδιο
μέλος από: 28/11/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
τι ειναι αυτο που σας κανει να πλησιασετε μια κοπελα?..το ξερω οτι αυτο διαφερει απο ατομο σε ατομο...!αλλα θα ηθελα την γνωμη σας!και πως την προσεγγιζεται η την φλερταρεται?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68859 από GrandmasterL στις 11 Δεκεμβρίου 2010, 12:52μμ

GrandmasterL

μέλος από: 22/4/2010
μηνύματα: 205 αποδεκτές 0
Με ενδιαφερει να ειναι γλυκια,εξυπνη και αυθορμητη...Αν θελω να την προσεγγισω,απλα θα προσπαθησω να της πιασω την κουβεντα.Αν δεν καταφερω να βρω κατι να της πω,τοτε μαλλον δεν ταιριαζουμε :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68864 από Σηπτικό Βόδι στις 11 Δεκεμβρίου 2010, 2:08μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Να μην έχει αυτό το νάζι σε υπερβολικό βαθμό... Δηλαδή να βλέπεις μια κοπελιά από μακριά που να κάνει σαν την Μπάρμπι. Το μόνο που θα πετύχει είναι να την περάσουμε για χαζοχαρούμενο και να τη σκεφτούμε μόνο αν θέλουμε βοήθεια σε κάποιο κουίζ της Πάττυ. Προσωπικά μου αρέσει να έχει κάποιο αυθεντικό στοιχείο στον χαρακτήρα της (να μην κάνει ό,τι ΜΑΛΑΚΙΑ κάνουν οι υπόλοιπες) και γενικά να μη συμπεριφέρεται σαν πρόβατο, σε οτιδήποτε (τρόπος ντυσίματος, μουσική, χαρακτήρας κλπ).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68876 από Pelvic_Thrust στις 11 Δεκεμβρίου 2010, 2:54μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Θα συμφωνησω με τον απο πανω.

Επισης η κοπελα να φαινεται... προσεγγισιμη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68878 από ioulia στις 11 Δεκεμβρίου 2010, 3:25μμ

ioulia

Εικονίδιο
μέλος από: 28/11/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
μμμ ενδειαφερον αποψεις! θα ηθελα ομως την βοηθεια σας..σε κατι αλλο!οταν καποιος σε κοιταει οταν δεν τον κοιτας εσυ?και οταν τον κοιτας νιωθει καπως....η σε κοιταει με μια κοφτη ματια και οταν ειστε στον ιδιο χωρο νιωθει αμηχανα.σε φλερταρει η οχι?πεστε μου γιατι πραγματικα εχω μπερδευτει!μου αρεσει πραγματικα αυτο το αγορι..αλλα δεν ξερω τι να κανω...?!?αν και καποια κοπελα του ειπε οτι αρεσει(αυτος)σε καποια κοπελα...και θελει να μαθει ονομα....αλλα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69273 από viva.che στις 19 Δεκεμβρίου 2010, 7:15μμ

viva.che

Εικονίδιο
μέλος από: 19/12/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
πρωτα πρωτα κοιτας με ποιες κανει παρεα...(σ.σ. δειξε μου τον φιλο σου να σου πω ποιος εισαι) επισης μαπα-σωμα και προσωπικα να μην ειναι γκομενα-αλητης..τελος θα μου αρεσε καποια η οποια να ειναι ανοιχτη οχι μονοχνωτη.τωρα για το πως θα την προσεγγιζα δεν εχω και μεγαλη εμπειρια αλλα αρχικως θα την κοιτουσα επιμονα σε σημειο να το καταλαβει δλδ και αν δεν ερχοταν να μου μιλησει χψκα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69274 από takis13 στις 19 Δεκεμβρίου 2010, 7:32μμ

takis13

Εικονίδιο
μέλος από: 30/11/2010
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
για μενα το κοριτσι θα πρεπει να ειναι χαμηλων τονων και πολυ γλυκια...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login