Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν σου λένε "Θα το σκεφτώ" ή δεν ξέρουν την απάντηση ή η απάντηση είναι όχι.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

βιβλια

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131700 από Justanothergirl στις 01 Ιανουαρίου 2015, 6:17μμ

Justanothergirl

Εικονίδιο
μέλος από: 16/11/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Ποπο Οι Αθλιοι ειναι πολυ ωραιο βιβλιο. Αν θες κατι με εγκλημα παρε Σερλοκ Χολμς. Ειναι πολυ ιδιοφυης ο τροπος που λυνει καθε εγκλημα και οξυνει την παρατηρητικοτητα σου. Αρχισα να το διαβαζω περσι και προσωπικα ειναι απο τα αγαπημενα μου. Αγορασα και τους τεσσερεις τομους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133838 από Euaggelia123 στις 28 Μαΐου 2015, 11:58πμ

Euaggelia123

Εικονίδιο
μέλος από: 27/5/2015
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σου!!! Μήπως μπορείς να βρείς κατάλληλο βιβλίο απ'αυτά?
http://www.boro.gr/26030/ta-100-biblia-pou-prepei-na-echeis-diabasei-sti-zoi-sou :) :) :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #167394 από polyergaleio στις 28 Μαΐου 2023, 2:05πμ

polyergaleio

Εικονίδιο
μέλος από: 6/5/2023
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Φίλε και συνοδοιπόρε μαθήτη ! Κι εγώ το ίδιο θέμα έχω, δηλαδή νιώθω πως η μέρα μου είναι κενή αν δεν διαβάσω κάτι. Αν θες κάτι ανάλαφρο σου προτίνω ανεπιφύλακτα τα κόμικς του Αρκά (ΧΑΜΗΛΕΣ ΠΤΗΣΕΙΣ, Η ΖΨΗ ΜΕΤΑ, ΜΑΛΛΙ ΜΕ ΜΑΛΛΙ). Εγγυημένο γέλιο! Τώρα αν προτιμάς κάτι με κύρος, διάβασε το "Ο ΙΗΣΟΥΣ ΞΑΝΑΣΤΑΥΡΩΝΕΤΑΙ" του Καζαντζάκη καθώς και το "Αναφορά στον Γκρέκο" του ίδιου. Άμα ψάχνεις αστυνομικό, ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να διαβάσεις Αγκάθα Κρίστι, και στην λίστα σου πρέπει οπωσδήποτε να προσθέσεις Ιούλιο Βέρν. Αν προτιμάς κάτι πιο βαρύ, σε παραπέμπω στους Αθλίους του Βίκτωρος Ουγκώ.
ΑΠΟΔΕΚΤΗ ΑΝ ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ !!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login