Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που από τις στριγκλιές του modem του γείτονα καταλάβαινε όλη η γειτονιά πότε ακριβώς έμπαινε στο Internet
Τρίτη, 16 Απριλίου

Χοροεσπεριδα και ντυσιμο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131656 από PolGr00 στις 30 Δεκεμβρίου 2014, 12:15πμ

PolGr00

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/12/2014
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Χαιρετε,ειμαι τελειοφοιτος γυμνασιου και οπως γνωριζετε καθε χρονο γινεται χοροεσπεριδα. Μια φιλη μου ζητησε να τη συνοδευσω, δεν ξερω αν παιζεται και τιποτα αλλο. Εκει που θελω να καταληξω ειναι στο οτι δεν εχω ιδεα τι να φορεσω και πως να φερθω..θα ηθελα ομως να ντυθω ωραια και οχι πολυ μοντερνα..ΒΟΗΘΕΙΑ!! Επισης, να κανω κινηση;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131663 από Aitherovamwn στις 30 Δεκεμβρίου 2014, 11:38πμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
χοροεσπεριδα ειναι κλαιν ρε συ.. βαλε ενα τζιν και 1 μπλουζακι μακρυμανικο!!αν η χοροεσπεριδα γινεται στο σχολειο και οχι σε club βαλε κανα φουτερακι να εισαι και πιο αθλητικος τυπος αλλα να εισαι και πιο ζεστα! Αν αυτη η φιλη σου σου αρεσει τοτε, ναι κανε κατι, δεν εχεις να χασεις τιποτα! αν θελεις πατησε μια αποδεκτη!
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #131671 από ScandalousAngel στις 30 Δεκεμβρίου 2014, 3:38μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Στις χοροεσπεριδες, δεν βαζουν φουτερ και αθλητικα σε καμια περιπτωση. Θα βαλεις ενα πουκαμισο ειτε ανοιχτο με ενα ωραιο μπλουζακι απο μεσα ειτε κλειστο και εξω απο το παντελονι. Απο κατω μπορεις να βαλεις ενα τζιν παντελονι ή ενα απλο παντελονι πχ μαυρο. Το τι παπουτσια θα βαλεις ειναι δικο σου θεμα, αλλα αυτα που μου αρεσουν στα αγορια ειναι τα all-star ή καποια adidas. Aντε και για να σου ζητησε αυτη η κοπελα να πατε μαζι, σημαινει οτι της αρεσεις! Ελπιζω να σε βοηθησα!:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131672 από Dieftharmenos στις 30 Δεκεμβρίου 2014, 4:11μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Συμφωνω με την scandalousangel.Στην χωροεσπεριδα βγαινουμε οπως βγαινουμε τα σαββατα ρε παιδι μου.Ενα πουκαμισακι απο εξω,σηκωμενα μανικια και το πουκαμισο ανοιχτο με καμια μπλουζα απο μεσα η κλειστο οπως σαρεσει.Το παντελονι οχι μαυρο παντως.Μπορεις να βαλεις κατι πιο χρωματιστο αν δεν θες τζιν αλλα προσεχε οχι πολυ ανοιχτο χρωμα τυπου κοκκινο,πρασινο(με αηδιαζει...).Τα παπουτσια να πηγαινουν με το πουκαμισο εννοειται.

ΥΓ.Αν το πουκαμισο που διαλεξεις ειναι τζιν το παντελονι σε καμια περιπτωση να μην ειναι και αυτο τζιν γιατι ειναι συνηθως αντιαισθητικο.


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131677 από PolGr00 στις 30 Δεκεμβρίου 2014, 8:48μμ

PolGr00

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/12/2014
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Έγραψε:(ScandalousAngel@30 Δεκεμβρίου 2014)
Στις χοροεσπεριδες, δεν βαζουν φουτερ και αθλητικα σε καμια περιπτωση. Θα βαλεις ενα πουκαμισο ειτε ανοιχτο με ενα ωραιο μπλουζακι απο μεσα ειτε κλειστο και εξω απο το παντελονι. Απο κατω μπορεις να βαλεις ενα τζιν παντελονι ή ενα απλο παντελονι πχ μαυρο. Το τι παπουτσια θα βαλεις ειναι δικο σου θεμα, αλλα αυτα που μου αρεσουν στα αγορια ειναι τα all-star ή καποια adidas. Aντε και για να σου ζητησε αυτη η κοπελα να πατε μαζι, σημαινει οτι της αρεσεις! Ελπιζω να σε βοηθησα!:)
Σ'ευχαριστω πολυ..τελικα πηρα ενα μπλε παντελονι με ενα γαλαζιο ανοιχτο πουκαμισακι και θα το φορεσω με τα star smith μου..πες μου λιγο σε παρακαλω επειδη ειμαι αρκετα ντροπαλος, τι ακριβως να κανω; να της πω να χορεψουμε τι;;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131680 από ScandalousAngel στις 30 Δεκεμβρίου 2014, 11:08μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0
Να την εχεις απο κοντα ολο το βραδυ. Να χορεψετε, να μιλησετε και μετα πες της, αν σας διευκολυνει και ο χωρος, να πατε μια βολτα λιγο πιο περα και εκει φιλα την. Αν παλι ο χωρος ειναι περιορισμενος, οπως θα χορευετε παρτ'την αγκαλια και φιλα την.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131687 από PolGr00 στις 31 Δεκεμβρίου 2014, 2:46μμ

PolGr00

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/12/2014
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
πωπω τις αξιζεις και με το παραπανω τις αποδεκτες απαντησεις..εισαι τρομερο ατομο;) ευχαριστώ πολύ:D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131688 από Dieftharmenos στις 31 Δεκεμβρίου 2014, 3:27μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Ρε κοκοβιε...μην εισαι αγενης.Πες ενα ευχαριστω και σε εμας.Μην πετατε την σκουφια σας με το που θα απαντηση ενα κοριτσι.Την αξιζει την αποδεκτη προφανως η scadalous αλλα μην μας μειωνεις και ετσι εμενα και τον Aitherovamwn.Ουτε καν μας ρωτησες για το πως να της την πεσεις.Θα βαλω τον σκυλο και το κουνελι μου να κλαψουν δηλαδη...χαχαχαχαχα.Φιλικα τα λεω προφανως μην ψαρωνεις.

Λοιπον,αν και δεν σε πολυενδιαφερει κατσε να πω και εγω την αποψη μου στο θεμα του πεσιματος.Αν σας ξεραμε εμφανισιακα και εισασταν στα ιδια κυβικα θα σου ελεγα να την φιλησεις κατευθειαν(βασικα ψεμματα...ισως ουτε τοτε...ειναι αναλογα στο ποσο την γουσταρεις).Τωρα ομως πρεπει να πονταρεις στις αντιδρασεις της.Πιστεψε με...αν σε γουσταρει θα το καταλαβεις.

Πες της κανενα κοπλιμεντο χωρις να σαλιαριζεις...απλα και λυτα τυπου "εισαι πολυ ομορφη σημερα" η "μαρεσει πολυ το χαμογελο σου" και χαμογελα.Χορεψε μαζι της,καντην να γελασει χωρις να γινεσαι χαζοχαρουμενος και αν σε γουσταρει θα το καταλαβεις απο το βλεμμα της.Οπως και να το κανουμε οταν υπαρχει ελξη μεταξυ δυο ατομων φαινεται ξεκαθαρα.

Να εισαι ευγενικος...μην την αρπαξεις κατευθειαν και αρχιζουν να τρεχουν τα σαλια απο το στομα.Θα κανεις αργη κινηση και θα την φιλησεις απαλα στα χειλη.Αν δεν εχει προβλημα τοτε συνεχισε...

Αν σε σπρωξει την ωρα που πας να την φιλησεις μην ξαφνιαστεις ουτε να νευριασεις.Πες της απλα οτι σου αρεσει πολυ και συζητησε το μαζι της.


Ξερω πως σου τα ειπα καπως αναλυτικα και σου φαινεται ολοκληρη επιστημη αλλα δεν ειναι και τιποτα...οπως προειπα αν της αρεσεις θα το καταλαβεις.Αλλα και να της αρεσεις αν γινεσαι αγενης,εκνευριστικος,χαζοχαρουμενος και περιεργος θα παρει την τσαντουλα της και θα παει να βρει κανεναν αλλον μαντραχαλα

Καλη τυχη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131696 από PolGr00 στις 31 Δεκεμβρίου 2014, 6:28μμ

PolGr00

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/12/2014
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Αιχαχαχαχαχαχαχα..αν μπορουσα να αποδεκτω πανω απο μια απαντησεις με αυτο το τελευταιο σιγουρα θα την ειχες παρει..να σου πω την αληθεια εμενα δεν μου αρεσει πολυ, ειναι παραπανω φιλη μου. Δεν ξερω γι'αυτην. Τελος παντων, εγω θα παω κι ο,τι γινει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163126 από AGGkarak gr στις 14 Ιανουαρίου 2023, 12:23πμ

AGGkarak gr

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2023
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Εγω που δεν εχω τζιν τι μπορω να βαλω με μια μακριμανικη ασπρη μπλουζα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login