Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ο Νώε που έβαλε και τους τερμίτες στην κιβωτό.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Κουρέματα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136483 από Αιθέρας στις 03 Μαρτίου 2016, 12:14πμ

Αιθέρας

Εικονίδιο
μέλος από: 29/2/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Παίδες είμαι 20 μου αρέσουν τα casual κουρέματα έχετε κάποιο να προτείνετε.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #136484 από Alexisst στις 03 Μαρτίου 2016, 12:51πμ

Alexisst

Εικονίδιο
μέλος από: 12/2/2016
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου φιλε μου
Υπαρχουν πολλα κουρεματα απλα που μπορεις να κανεις και επισης ειναι ευκολο να τα φτιαξεις. Θα μπορουσες να κανεις τα κλασικα καρφακια σε μεγεθος οποιοδηποτε θα ηθελες. Ενα αλλο κουρεμο αρκετα ευκολο στο να προσαρμοσεις το στυλ ειναι η φραντζα, ειτε πανω ειτε κατω ειναι το ιδιο ευκολο, απλο και ομορφο. Ενα αλλο ειναι το λεγομενο κοκορακι που ειναι επισης πολυ ευκολο να το προσαρμοσεις στα μαλλια σου. Τελος, αν δεν να εχεις καποιο απ τα παραπανω κουρεματα μπορεις απλα να πεις στον κομμοτη/μπαρμπερη σου να σου τα παρει απλα κοντα και να μην εχουν συγκεκριμενο στυλ. Θα μπορουσα επισης να σου προτεινω και το κουρεμα μπομπα το οποιο παει σε αρκετους αλλα σε καποιους αλλους οχι για αυτο δεν σου το συνιστω.
Αν σε καλυψα πατα αποδεκτη..;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138246 από TOTERASSTOKREBA στις 21 Νοεμβρίου 2016, 12:18πμ

TOTERASSTOKREBA

Εικονίδιο
μέλος από: 18/11/2016
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
έχω ένα από τα καλύτερα μαλλιά μπορείς να το κάνεις ότι θέλεις και χωρίς φτιάξιμο σηκώνετε είναι ίσιο και λαμπερό αλά επιλέγω να το κουρεύω τέλειος κοντοο πιστεύω πως δεν είναι κατή σημαντικό.αν τώρα θες ένα ωραίο κούρεμα μπορείς να κάνεις μια αναζητήσει στο ιντερνετ και να δεις τι σου αρέσει πιο πολύ και να μην φοβασε να δοκιμάσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login