Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Είμαστε ζωντανά ή μαγνητοσκοπημένα;
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Χρυσή τράπουλα Tichu

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136623 από Ερωτύλος στις 20 Μαρτίου 2016, 9:02μμ

Ερωτύλος

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Χαιρετω τους φιλους του ftou ελπιζω να ειστε καλα και να μπορεσετε να μου λυσετε μια μεγαλη απορια που εχω εδω και πολυ καιρο και κανενας δεν μπορει να μου την λυσει...λοιπον εχω ψαξει παντου και δεν μπορω να βρω πουθενα χρυση τραπουλα τιτσου πουθενα ομως!!!Μηπως μπορειτε να με βοηθησετε γιατι την ψαχνω απεγνωσμενα και ειναι για την κορη μου που την θελει πως και πως?Οχι κιτρινη τραπουλα αλλα χρυση..Σας παρακαλω πολυ βοηθηστε με γιατι κοντευω να τρελαθω και τα γενεθλια της πλησιαζουν και θα ηταν το τελειο δωρο...Σας ευχαριστω πολυ προκαταβολικα :\
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136631 από Azatoth στις 21 Μαρτίου 2016, 11:12μμ

Azatoth

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/11/2014
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
Κάτι ΤΕΤΟΙΟ εννοείς?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136634 από Ερωτύλος στις 22 Μαρτίου 2016, 12:10πμ

Ερωτύλος

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Ειναι σιγουρα χρυση τραπουλα η μηπως αλλα χρωματα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136635 από Azatoth στις 22 Μαρτίου 2016, 12:49μμ

Azatoth

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/11/2014
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
Κοίτα, επιχρυσωμένη δεν θα βρείς. Η χρυσή είναι ουσιαστικά γυαλιστερό κίτρινο. Σαν φοιτητής παίζω tichu καθημερινά και πάρα πολύ. Σημαντική διαφορά μεταξύ κίτρινων και χρυσών τραπουλόχαρτων δεν έχω δεί, απλά τα 2α είναι ποιό γυαλιστερά (είναι πλαστική τράπουλα και όχι χάρτινη).
Το link που σου έστειλα διαφημίζει χρυσή τράπουλα οπότε δεν νομίζω να είναι μαύρη ή κόκκινη.
Ελπίζω να βοήθησα, ότι θές ξαναγράφεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136642 από Ερωτύλος στις 23 Μαρτίου 2016, 9:24μμ

Ερωτύλος

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω φιλε μου παρα πολυ για την βοηθεια αλλα λογω capital control δεν μπορω να την παραγγειλω...αμα βρεις καμια αλλη ευκαιρια πακετο με χρυση τραπουλα θα το εκτιμουσα δεοντος :\
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #136643 από Azatoth στις 24 Μαρτίου 2016, 2:54πμ

Azatoth

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/11/2014
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αν μένεις Αθήνα, θα μπορούσες να δείς ΑΥΤΟ το μαγαζί, αλλιώς, αν έχεις πρόσβαση σε κατάστημα Public πιστεύω θα μπορούσες πολύ εύκολα να βρείς μια χρυσή τράπουλα tichu εκεί, ή να ρωτήσεις αν μπορούν να φέρουν σε περίπτωση που δεν έχουν.
Εγώ πάντως ότι τράπουλα παίζει στις παρέες μου είναι ή αγορασμένες σε περίπτερα/ψιλικατζίδικα, ή καβατζωμένες απο καφετέριες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login