Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Απεχθάνομαι την ευχαρίστηση να ευχαριστώ εκείνους που απεχθάνομαι.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

helix

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140083 από Marina........ στις 31 Οκτωβρίου 2017, 1:58μμ

Marina........

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
γεια σασ ειμαι 15 χρονων και θελω ενα helix piercing το θεμα ειναι οτι οι γονεισ μου δεν με αφηνουν αλλα εγω το εχω αποφασισει οτι θα παω :) Θα ηθελα να μου πειτε τι πρεπει να κανω για να μι παθω μολυνση , αν ποναει και αν εχετε καμια ιδεα για το πωσ να το κρυψω

Ευχαριστω :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140576 από jasesouno στις 08 Ιανουαρίου 2018, 2:49μμ

jasesouno

μέλος από: 8/1/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σου μαρίνα με λένε ιασονα και είμαι 16 χρονών .έχω helix εδώ και ενα χρόνο και ήταν το πρώτο μου σκουλαρικι.τωρα απο θεμα πονου δεν ποναγε εκεινη την στιγμη πολυ μονο ενα μικρο τσιμπιμα αλλα μετα απο μια βδομαδα μου μολύνθηκε και άρχισα τις αντιβιώσεις αποφάσισα να το αλαξω στους 2 μηνες και να βάλλω κρικακι πραγμα που το εκανε χειροτερο και εβγαλε ενα μικρο καρουμπαλακι το οποιο το εχω μεχρι σημερα .για να μην παθεις οτι επαθα εγω σου προτινω να αγορασεις αλατονερο απο το φαρμακειο να το καθαριζεις καθε μερα να μην κοιμασε πανω του και τελος να μην το πειραζεις με τα χερια σου .να το κρυψεις λιγο δυσκολο καθως θα πρεπει να το βγαζεις πραγμα που θα το ερεθισει πολυ .
ευκολα κρυβονται τα septum .ελπιζω να σε βοηθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login