Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η ζωή είναι σαν μια πάνα. Μικρή και γεμάτη σκατά.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Tragus Piercing

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121794 από dinkat στις 14 Ιουλίου 2013, 9:32πμ

dinkat

Εικονίδιο
μέλος από: 14/7/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Λοιπον παιδια... ειμαι 15 χρονων... εχω 3 μερες που εκανα τρυπα στον τραγο με πιστολι... δεν πονεσα καθολου οταν την εκανα... ουτε τωρα με ποναει... ενιωσα μια μικρη ενοχληση και ουτε καν τσουξιμο... το πιστολι ειναι αποτελεσματικο και κανεις δεν επαθε τιποτα... αυτα που λενε περι νευρων ειναι μαλακιες... ελπιζω να βοηθησα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122183 από mirkopaidi14 στις 02 Αυγούστου 2013, 2:28μμ

mirkopaidi14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/8/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Mother Of Light@06 Μαΐου 2010)
Για πείτε...Πονάει??Έχετε ακούσει τίποτα για μόλυνση?Πόσο γρήγορα μπορώ να κλείσω την τρύπα αν δεν μ' αρέσει?Πόσο κοστίζει?


Καλησπερα.. εχω tragus piercing.. δεν ποναει καθολου !! στην αρχη που το κανεις ομως.. σε ποιανει μια μικρη ζαλη 2 λεπτων .. αλλα μετα εισαι μια χαρα.. το προβλημα ομως ειναι πως απαγορευεται να κανεις μπανιο σε πισινα και σε παραλια για 1-2 μηνες.. τελος..σου σινυστω να πας σε ειδικο piercing studio και να το κανεις με αποστυρωμενη βελονα μιας χρησεως..ΟΧΙ ΜΕ ΠΥΣΤΟΛΑΚΙ .. αυτα απο εμενα!! ελπιζω να σε βοηθησουν !!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123321 από Ιωαννα26 στις 03 Οκτωβρίου 2013, 3:44μμ

Ιωαννα26

Εικονίδιο
μέλος από: 3/10/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Έγραψε:(dithi@30 Ιανουαρίου 2011)
Λοιπον καλησπερα καταρχας..Εγω εκανα το καλοκαιρι που μας περασε τρυπα στον τραγο με πιστολι,μ ειχανε πει οτι δεν παιζει προβλημα κτλπ οποτε δεν διστασα..δν ποναει τλχιστον εγω δν ενιωσα κατι,απλα υπερβολικη πιεση π κραταει δευτερολεπτα καπως ετσι..μετα δεν τ φροντιζα καθολου (λαθος μου,απλα λογω διακοπων δεν τ σκεφτομουνα)αλλα δεν μου δημιουργηθηκε καποιο προβλημα..παντως συστηνω βελονα γτ μετα ακουσα οτι υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να τραυματιστει το αυτι γενικα...τις πρωτες μερες ποναει λγ κ αναγκαστικα κοιμασαι απο τν αλλη μερια :)
ελπιζω να βοηθησα :)

Μηπως μπορεις να μου πεις πως ονομαζεται αυτο το piercing γιατι το εχω ακουσει με διαφορες ονομασιες..? θελω να παω να κανω και δεν ξερω πως να το πω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139925 από Μακης 12 στις 13 Σεπτεμβρίου 2017, 9:29πμ

Μακης 12

μέλος από: 13/9/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια,
Ειμαι 16 και ενδιαφέρομαι να κανω τρυπα στον τραγο μπορει κάποιος να μου πει τι να προσεξω ή τι δεν πρεπει να κανω.
Ευχαριστώ πολυ !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141367 από giagk στις 28 Μαΐου 2018, 5:46μμ

giagk

μέλος από: 28/5/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Έγραψε:(dithi@30 Ιανουαρίου 2011)
Λοιπον καλησπερα καταρχας..Εγω εκανα το καλοκαιρι που μας περασε τρυπα στον τραγο με πιστολι,μ ειχανε πει οτι δεν παιζει προβλημα κτλπ οποτε δεν διστασα..δν ποναει τλχιστον εγω δν ενιωσα κατι,απλα υπερβολικη πιεση π κραταει δευτερολεπτα καπως ετσι..μετα δεν τ φροντιζα καθολου (λαθος μου,απλα λογω διακοπων δεν τ σκεφτομουνα)αλλα δεν μου δημιουργηθηκε καποιο προβλημα..παντως συστηνω βελονα γτ μετα ακουσα οτι υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να τραυματιστει το αυτι γενικα...τις πρωτες μερες ποναει λγ κ αναγκαστικα κοιμασαι απο τν αλλη μερια :)
ελπιζω να βοηθησα :)

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login