Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γυμναστική Ακαδημία: Ένα μοντέρνο σχολείο, όπου το ποδόσφαιρο είναι μάθημα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Τι ηλεκτρονικό τσιγάρο να αγοράσω?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137210 από Dieftharmenos στις 19 Ιουνίου 2016, 1:54μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Καλησπερα,

Σκεφτηκα να ξεκινησω ηλεκτρονικο τσιγαρο. Στην αρχη ειδα διαφορες ερευνες που οι μισες λεγανε οτι ειναι 10 φορες πιο καρκινογονο απο το κανονικο καπνισμα και οι αλλες μισες οτι ειναι 10 φορες καλυτερο. Πηρα την αποφαση οταν δημοσιευτηκε η ερευνα του Βρετανικου ΥΠ, Υγειας που λεει οτι ειναι 95% ασφαλεστερο.

Εκανα καποια ερευνα και ολοι λενε οτι για εναν καπνιστη συστηνουν το Joyetech AIO η το Innokin T22 ως starters. Ποιο θα προτιμουσατε? Εχετε κανει κανενα?

Τελος, σωζει λεφτα η θα πληρωνω περισσοτερα απο τα 70(καλοκαιρι με καπνο) η 120(χειμωνα με πακετο) ευρω τον μηνα που δινω σε τσιγαρα? Βεβαια ο σκοπος ειναι να κοψω το καπνισμα οποτε δεν θα με πολυπειραξει.
προφίλάλλα...˵quote˶
10
Μήνυμα #137212 από Webmaster στις 19 Ιουνίου 2016, 4:16μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εγώ δεν είμαι καπνιστής αλλά έχω αυτό: Pioneer4u IPV D3 80W και βάζω αρωματικά υγρά χωρίς νικοτίνη.

Αδικαιολόγητα ακριβά τα υγρά πάντως, μάλλον τα φτιάχνει ο ίδιος που φτιάχνει και τα μελάνια εκτυπωτών.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137218 από Dieftharmenos στις 20 Ιουνίου 2016, 3:31μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Ναι ξερω... πρεπει να βρεις καποιον που κανει καλο και σπιτικο υγρο γιατι τα εχουν φθηνα η να αρχισεις να φτιαχνεις μονος σου αν θες γλυτωσεις λεφτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138573 από Dieftharmenos στις 17 Ιανουαρίου 2017, 9:00μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Update:

Εχω εξι μηνες να καπνισω. Αλλαξε ολη μου η ζωη. Απιστευτο πραγμα. Βεβαια ολο το σπιτι αντι να μυριζει καπνιλα, μυριζει φραουλες και σοκολατες.

Μια, δυο φορες που εκανα τσιγαρο στη δουλεια επειδη μου ειχε τελειωσει η μπαταρια δεν καταφερα καν να το τελειωσω. Τωρα που επανηλθε και η μυρωδια το κακο ειναι οτι μπορω να καταλαβω απο την αλλη ακρη του λεωφορειου ποιος βρωμαει. Καντε κανα μπανιο που και που ρε μπιχλες.

Το κακο ειναι οτι αντι να ξοδευω λεφτα σε τσιγαρα ξοδευω λεφτα σε ατμοποιητες και υγρα τωρα. Βεβαια με γρηγορους υπολογισμους εχω σωσει τοσα λεφτα που πηγα μια βδομαδα Λονδινο μονος διακοπες.

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login