Στείλε λεφτά στο ftou.gr
ftou - η φράση που χρησιμοποιείς μια ζωή. Πιτσιρίκι στο κρυφτό, ενήλικος στο συνάνθρωπο, γέρος στο πεζοδρόμιο.
Δευτέρα, 15 Απριλίου

Ξυριστικη μηχανη βοηθεια..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142351 από plakast στις 30 Οκτωβρίου 2018, 6:11μμ

plakast

μέλος από: 30/10/2018
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια, η ερωτηση μου ειναι λιγο ασχετη με την κατηγορια "sex" αλλα μονο εδω πιστευω οτι θα λαβω απαντηση... θελω να παρω μια ξυριστικη μηχανη για να πετυχω στα γενια μου κατι τετοιο...

http://www.instyle.gr/wp-content/uploads/2014/04/17/konstantinos-argyros.jpg

Μπορειτε να μου πειτε καποια ξυριστικη μηχανη που με αυτην να μπορεις να πετυχεις το αποτελεσμα που φαινεται στην παραπανω εικονα;;

Ευχαριστω!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #142352 από Cottoneyejoe στις 31 Οκτωβρίου 2018, 1:16πμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το αποτελεσμα δεν εχει να κανει τοσο με τη μηχανη αλλα περισσοτερο με τα γονιδια σου και το ποσο μουσι μπορεις να βγαλεις . Οι διαφορες στις κλιμακες της μηχανης παιζονται στα χιλιοστα . Δηλαδη και την μηχανη με το τελειο μηκος να βρεις σε μια μερα αν εχεις τετοιο μουσι θα εχει μακρυνει αλλο ενα χιλιοστο για παραδειγμα . Αν δεν εχεις πυκνο μουσι δεν μπορεις να πετυχεις αυτο το αποτελεσμα οτι και να παρεις . Συμβουλεψου πωλητες σε μαγαζια για το ποια ειναι η καλυτερη ξυριστικη ( να συνδιαζει πολλες επιλογες μηκους και καλη τιμη ) και παρηγγειλε την πιο φθηνα online :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142356 από plakast στις 31 Οκτωβρίου 2018, 1:22μμ

plakast

μέλος από: 30/10/2018
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Θα ήθελα να μου πείτε, αν πρέπει να πάρω κάποια ειδική ξυριστική μηχανή που να μπορώ να πετύχω στο πρόσωπο τα γένια 1ης-2ης ημέρας... σαν αυτά πχ:

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142357 από plakast στις 31 Οκτωβρίου 2018, 1:24μμ

plakast

μέλος από: 30/10/2018
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ φίλε... όχι νορμάλ πράγματα έχω, απλά θέλω να είναι ετσί περοιποιημένο...έχεις κάποια στο μυαλό σου; (που να χρησιμοποιείς ο ίδιος ή καποιος γνωστος σου;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142379 από Cottoneyejoe στις 02 Νοεμβρίου 2018, 11:25μμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Ολες μου οι μηχανες ηταν απο σουπερ μαρκετ / μαγαζια με ηλεκτρονικα με 10-20ευρω. Πραγματικα μονο την πρωτη φορα κοιταξα λεπτομεριες τα υπολοιπα μου τα εδειχνε η πωλητρια συμφωνα με αυτα που της ελεγα . Μοντελα δεν θυμαμαι να σου πω την αληθεια .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143932 από armstas στις 26 Σεπτεμβρίου 2019, 8:11πμ

armstas

μέλος από: 26/9/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Δες αυτή εδώ, είναι και σε μισή τιμή.
Οι Braun είναι γνωστές ως από τις καλύτερες ξυριστικές μηχανές.
Αν θέλεις κάτι πιο εξεζητημένο αλλά και πιο ακριβό,
δοκίμασε τη Wahl
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login