Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Το διαχωριστικό όριο της συνήθειας από την εμμονή είναι μικρό, πολύ μικρό.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

θέρμανση με υπέρυθρες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #85928 από tragikos στις 16 Σεπτεμβρίου 2011, 8:14μμ

tragikos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/12/2010
μηνύματα: 479 αποδεκτές 0
Παιδια τι γνωμη εχετε για αυτου του ειδος την θερμανση ? Διαβασα οτι ειναι πολλη καλη και οικονομικη λυση. Εχει ακουσει κανεις κατι για αυτο ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91293 από chaintrain στις 21 Δεκεμβρίου 2011, 5:05μμ

chaintrain

μέλος από: 21/12/2011
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Ναι οντως ειναι πολυ καλη και οικονομικη λυση. Ζεσταινεις το σπιτι σου εξισου καλα (η και καλυτερα) με τον τροπο θερμανσης που ηδη εχεις, αλλα με λιγοτερα Watt και κατ'επεκταση πολυ πιο οικονομικα. Δεν εχω βαλει ακομα σπιτι μου (γιατι μεχρι τωρα το εψαχνα με τιμες και προσφορες απο διαφορα καταστηματα), αλλα ειναι στα αμεσα σχεδια μου. Κατεληξα σε εταιρια απο οπου θα τα παρω και το αργοτερο την ερχομενη βδομαδα θα τα εχω σπιτι μου να με ζεσταινουν!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91867 από nmiklas στις 29 Δεκεμβρίου 2011, 10:51πμ

nmiklas

Εικονίδιο
μέλος από: 22/12/2011
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Έγραψε:(chaintrain@21 Δεκεμβρίου 2011)
Ναι οντως ειναι πολυ καλη και οικονομικη λυση. Ζεσταινεις το σπιτι σου εξισου καλα (η και καλυτερα) με τον τροπο θερμανσης που ηδη εχεις, αλλα με λιγοτερα Watt και κατ'επεκταση πολυ πιο οικονομικα. Δεν εχω βαλει ακομα σπιτι μου (γιατι μεχρι τωρα το εψαχνα με τιμες και προσφορες απο διαφορα καταστηματα), αλλα ειναι στα αμεσα σχεδια μου. Κατεληξα σε εταιρια απο οπου θα τα παρω και το αργοτερο την ερχομενη βδομαδα θα τα εχω σπιτι μου να με ζεσταινουν!!

επειδη με ενδιαφερει και μενα και το ψαχνω, είναι πιο οικονομικη λυση σε καταναλωση ρευματος, αλλα οι συσκευες ειναι λιγο ακριβες, ποια εταιρεια εχεις βρει? μπορεις να πεις καμια τιμη?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login