Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όχι, δεν πρέπει να ενθουσιαστείς που έφτιαξες σε τρεις μόνο μήνες το παζλ που έλεγε 'από 2 έως 4 έτη'!
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Φεισμπουκ (Εθισμος)

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #101966 από Vasilis13 στις 31 Μαΐου 2012, 6:28μμ

Vasilis13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2012
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
και εγω ειχα το ιδιο προβλημα μεχρι που ενα πρωι ξυπνησα και το διεγραψα...το καλυτερο πραγμα που εχω κανει εδω και καιρο...θα με θυμηθεις...γι αυτο τα εχουμε και τα τηλεφωνα και αν ενα αγορι θελει να σε δει ας σε βρει στον δρομο η να σου ζητησει το τηλεφωνο σου...αυτα τα δωσε μου το φβ σου να μιλαμε μου την δινουν στα νευρα...το κινητο γιατι υπαρχει δλδ??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102002 από Dope Boy στις 01 Ιουνίου 2012, 1:34πμ

Dope Boy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/5/2012
μηνύματα: 129 αποδεκτές 0
εντάξει Vasili εσύ το γάμησες και ψόφησε ... με την ίδια λογική γιατί να μιλάς με το κινητό και όχι από κοντά?

Μπορείς να ξεκολλήσεις απ το fb όχι απαραίτητα διαγράφοντας το... απλά βρες άλλες δραστηριότητες να ασχοληθείς...
Εμένα δεν με πειράζει, γιατί κάθομαι στο pc μόνο όταν δεν έχω τι να κάνω, οπότε απ το να κάθομαι να βλέπω tv , που παρεμπιπτόντως δεν έχει πότε τίποτα καλό, κάθομαι στο fb και περνάω την ώρα μου ευχάριστα..! ^^

στο μυαλό μας είναι όλα...!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102049 από SkaterGirl στις 01 Ιουνίου 2012, 3:58μμ

SkaterGirl

Εικονίδιο
μέλος από: 19/9/2011
μηνύματα: 117 αποδεκτές 0
Σας ευχαριστω ολους! Τελικα θα εχω το φεισμπουκ αλλα θα μπαινω μονο οταν δεν εχω να κανω κατι καλυτερο. Εφτιαξα προγραμμα για να γεμισω τις ωρες μου και ελπιζω να ψιλο ξεκολλησω. Σας ευχαριστω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login