Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η καθαριότητα είναι μια πλάνη, σκατά στα μούτρα του Παπουτσάνη.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

δυσκολια ευρεσης συντροφου

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #113335 από Doing στις 29 Νοεμβρίου 2012, 3:46μμ

Doing

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/11/2012
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
κι επειδη εσυ εκανες μεταπτυχιακο και σταθηκες τυχερος και βρηκες δουλεια (ΠΡΙΝ τη κριση), νομιζεις οτι ειναι το ιδιο για ολους? το ιδιο σνομπ ηταν 3000 και παραπανω που αυτοκτονησαν? λες να υπαρχουν οντως τοσες δουλειες αλλα να μη τις θελουν οι ελληνες, και να προτιμαν να πεθανουν απ'τη πεινα? ολοι το ιδιο ειμαστε? βαλτο με τη λογικη ρε φιλε, απολυουν συνεχεια κοσμο, κλεινουν μαγαζια, οι εργοδοτες καθυστερουν τους οποιους μισθους δινουν. αυτα αν ζουσες εκει εξω θα τα ηξερες. κι ερχεσαι και μου λες οτι δεν ξερω εγω τι παει να πει αληθινη ζωη. σωπα ρε μεγαλε, τοσα χρονια που ζουσα? σε γυαλα? ή φυτρωσα μια μερα ξαφνικα? καταλαβαινω οτι στα φορουμς εχουμε τη ταση να μηδενιζουμε αλλα εσυ το παρατραβας. λες και δε πηγα σχολειο, δεν εκανα σχεσεις ποτε, δεν βγηκα απ'το σπιτι μου, τοσα χρονια κοιτουσα μονο το ταβανι. επειδη ετυχε η κριση τωρα και τα βρηκα δυσκολα κι εμεινα μονος μου, φτανεις να λες οτι δεν εκανα τιποτα στη ζωη μου. οκ σταματω εδω τη κουβεντα, γιατι δεν ανοιξα το θεμα να με κρινει ο καθε αγνωστος. το προβλημα μου με τις κοπελες εγραψα απλα, πανω σ'αυτο αν εχει να προσθεσει καποιος κατι ευχαριστως να τον ακουσω. αλλιως αφηστε το θεμα να θαφτει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login