Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Αυτός που ζωγραφίζει με το μυαλό είναι ζωγράφος. Αυτός που ζωγραφίζει με τα χέρια είναι μπογιατζής.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

δεν με υπολογιζουν κ ζηλευω

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #117539 από giorgosalani στις 16 Φεβρουαρίου 2013, 11:05μμ

giorgosalani

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/2/2013
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Τα πράγματα είναι απλά. Αν δεν σε υπολογίζουν δεν τους υπολογίζεις ούτε εσύ. Πες τους ότι μέχρι να δεχτούν τους όρους σου θα τους έχεις γραμμένους ή κάτι τέτοιο. Βρες ουσιαστικά πράγματα που δεν μπορούν να σου απαγορέψουν αλλά να έχεις δικαίωμα να τα κάνεις και να τους ενοχλούν πολύ (λίγο δύσκολο αλλά κάτι θα βρεθεί, αν μου έρθει καμιά καλή ιδέα θα ξαναγράψω). Και πες τους ότι θα το συννεχίσεις μέχρι να σε δεχτούν και να σε αντιμετωπίζουν όπως εσύ θες, να τους φέρεις με λίγα λόγια στα νερά σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117540 από aglina στις 16 Φεβρουαρίου 2013, 11:37μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Δεν θελω να τσακοθουμε γιατι δεν θα μπορω να ζητησω τιποτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117553 από giorgosalani στις 17 Φεβρουαρίου 2013, 11:33πμ

giorgosalani

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/2/2013
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Τα πράγματα είναι πολύ απλά. Μέχρι να τους φέρεις στα νερά σου δεν υποκύπτεις. Κάποια στιγμή του πούστη θα το καταλάβουν και θα σταματήσουν. Αντε γιατί πολύ αέρα έχουν πάρει μερικοί γονείς και μου κάθονται στο λαιμό. Τέσπα μη σε ζαλίζω, να ξέρεις ότι η μέθοδος του ότι κάνω ότι έχω δικαίωμα να κάνω το οποίο δεν τους αρέσει είναι πολύ αποτελεσματική, διότι έτσι νιώθουν ότι δεν έχουν περιθώρια καθώς δεν μπορούν να κάνουν τίποτα. Και καλό είναι να θυσιαστείς για λίγο (δεν νομίζω να αντέξουν πάνω από μήνα) διότι μετά για 3 χρόνια (μέχρι να την κάνεις ) θα μπορείς να κάνεις πολλά περισσότερα από αυτά που σε αφήνουν τώρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117561 από aglina στις 17 Φεβρουαρίου 2013, 2:41μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Θα δω τι θα κανω. Μαλλον θα τους παρω λιγο ακομα με το καλλο κ αν δεν γινει τιπ θα ακολουθησω την συβουλη σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117570 από giorgosalani στις 17 Φεβρουαρίου 2013, 5:00μμ

giorgosalani

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/2/2013
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Οκ σου βρήκα και έναν καλό τρόπο. Π.χ. αφού λες ότι μένεις σε χωριό θα μετράει σίγουρα πολύ η γνώμη του κόσμου, λόγω ότι η κοινωνία είναι πιο κλειστή. Άρα όταν οι γονείς σου πάνω οπουδήποτε , εσύ να μην πηγαίνεις μαζί σου και να κάθεσαι στο σπιτι. Κάποια στιγμή θα το καταλάβουν παραέξω ότι κάτι τρέχει και δεν θα τους αρέσει καθόλου. Και δικαίωμα έχεις να το κάνεις και θα νομίζουν οι άλλοι ότι έχετε οικογενειακά προβλήματα , πράγμα που δεν θα τους αρέσει καθόλου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117572 από aglina στις 17 Φεβρουαρίου 2013, 5:04μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Νι αυτο ισχιει αν κ δεν ειναι πολυ μικρο χωριο εχουμε κατι κουτσομπολες χειροτερες απο την παπαδια στο καφε της χαρας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117586 από giorgosalani στις 17 Φεβρουαρίου 2013, 8:10μμ

giorgosalani

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/2/2013
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
οκ τοτεμην το σκεφτεσαι, τωρα ειναι η ευκαιρια σου!!! Μην χασεις χρονο με ψιλες κουβεντουλες και επιχειρηματα γιατι θα χαλασεις το σαλιο σου. Καλη συννεχεια!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117807 από kapoios* στις 21 Φεβρουαρίου 2013, 11:23μμ

kapoios*

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2013
μηνύματα: 134 αποδεκτές 0
Εγώ παντός θα σε πρότεινα τα εξής:να μην τους δίνεις πολύ σημασία εκτός αν είναι ανάγκη,μην πήγαινες μαζί τους σε επισκέψεις ή για φαγητό σε ταβέρνες,και μετά με τον καιρό αφού καταλάβουν ότι απομακρύνεσαι λίγο από αυτούς πες τους τα προβλήματα σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117817 από aglina στις 22 Φεβρουαρίου 2013, 2:55μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
οκ σε ευχαριστω προς το παρον εχουν ιρεμισει τα πραγατα κ δεν τα τσιγγλαω. Θα δω τι θα κανω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117821 από zakfou στις 22 Φεβρουαρίου 2013, 3:07μμ

zakfou

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Εγω αυτο που σε προτινω ειναι να γινεις λιγο αυταρκης!
να ψαξεις την ζωη απο μονη σου χωρις και πολλες σινβουλες..
και οτι σου βγαινει καντο μιν κολωνεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login