Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Σερενάτα και πάσης Ελλάδος να ούμ'
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Θέλω να πεθάνω x(

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126045 από Asgardian στις 19 Μαρτίου 2014, 8:57μμ

Asgardian

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παιδιά.Το πρόβλημα μου είναι ότι δεν έχω φίλους αν και εγώ φταίω για αυτό,γιατί είμαι ψεύτης,κλειστό και αντικοινωνικό άτομο.Όλα ξεκίνησαν το καλοκαίρι του 2013,είχα πει το συνηθισμένο ψέμα στον κολλητό μου (ότι έχω κορίτσι και καλά, και έχω γαμ.... κτλ.)είχα κάνει και fake προφίλ στο facebook έκανα την γκόμενα και του μιλούσα σαν κορίτσι(ήμουν έλεος το ξέρω). Μια μέρα αποφάσισα να τα "ξεράσω" όλα,το έμαθε και δεν ξαναμιλήσαμε,όταν κατάλαβα τι είχα κάνει ήθελα να αυτοκτονήσω.Είχα περάσει το χειρότερο καλοκαίρι πάλι καλά το ξεπέρασα.Μόλις άρχισαν τα σχολεία έχασα και τον άλλο φίλο μου γιατί έκανε συμπαράσταση στον άλλο και καλά.Σήμερα 19/3/2014 μάλωσα με άλλον φίλο μου(για να μην σας ζαλίζω,ήμασταν 5) για τελείως χαζό λόγο δεν ξέρω τι τον έπιασε,την ώρα τον θρησκευτικών η κυρία μας έδωσε ένα φυλλάδιο να το διαβάσουμε και δεν ήθελα να το διαβάσω εγώ και το διάβασε αυτός,μόλις τέλειωσε μου λέει: άκυρο για το σάββατο ή μάλλον δεν θα σε καλέσω,σε βαρέθηκα,με ενοχλείς στο μάθημα(αυτός μου πιάνει κάθε μέρα συζήτηση για το World of Tanks).Δεν μας έχουν πετάξει ποτέ έξω από το μάθημα.Τέλος πάντων τελευταία τάξη φέτος και το καλοκαίρι θα το περάσω μόνος πάλι.Δεν ξέρω αλλά από το καλοκαίρι βλέπω όνειρα ότι πεθαίνω.Καμιά ιδέα πως να βγω στην επιφάνεια πάλι ?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #126049 από pi8hkos97 στις 19 Μαρτίου 2014, 9:33μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κάτσε πας τώρα τρίτη λυκείου (πόσο είσαι); Τέσπα πρέπει να κόψεις όλες τις μαλακίες που κάνεις και να γίνεις πιο κοινωνικός. ΔΕν χρειάζεται να το βλέπεις τόσο άσχημα, όλοι έχουμε κάνει τις μαλακίες μας. Δεν πειράζει για ένα καλοκαίρι αρκεί μετά να φτιάξεις να γίνεις ρε παιδί μου σαν τους άλλους να μην λες ψέματα, να στηρίζεις τους φίλους σου, να είσαι όπως πρέπει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126059 από kosta στις 20 Μαρτίου 2014, 3:33μμ

kosta

Εικονίδιο
μέλος από: 18/3/2014
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Η ζωη ειναι τοσο ωραια και σκεφτεσε τετοια πργαματα σκεδψου λιγο τι καλο εχεις και μετα ξαναγραψε..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126061 από omorfoulis123 στις 20 Μαρτίου 2014, 4:09μμ

omorfoulis123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/3/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

αμα δεν σε θελει κανενα αγορι κανε παρεα με κοριτσια [τι ταξη πας;;]
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126064 από Asgardian στις 20 Μαρτίου 2014, 7:12μμ

Asgardian

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
ειμαι 17 και παω 3η λυκειου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126071 από kosta στις 20 Μαρτίου 2014, 11:13μμ

kosta

Εικονίδιο
μέλος από: 18/3/2014
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Κανε φιλους μεσω παιχνιδιων στο ιντερνετ εγω εκανα και πολλους..αλλα οπως ειπα και πριν ειπαρχουν πολλα ωραια πραγαματα στην ζωη σκεψου τα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126077 από Dieftharmenos στις 21 Μαρτίου 2014, 12:10μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(kosta@20 Μαρτίου 2014)
Κανε φιλους μεσω παιχνιδιων στο ιντερνετ εγω εκανα και πολλους..αλλα οπως ειπα και πριν ειπαρχουν πολλα ωραια πραγαματα στην ζωη σκεψου τα..


τι εννοεις με αυτο??ακυρους??και ποτε θα βγει το παιδι για ενα καφε,για ενα ποτο κλπ??
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login