Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Η τοποθεσία των Άλπεων είναι γενικώς προς τα επάνω και ψηλά.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Βρηκε αλλον με την μια!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131256 από Epistimon στις 21 Νοεμβρίου 2014, 3:02μμ

Epistimon

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2013
μηνύματα: 102 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια..θελω να μου πειτε τι θα ΚΑΝΑΤΕ εαν τα ειχατε με καποιον/καποια και αφου σας χωριζε εβρισκε αλλον μεσα σε 1 μερα και τα εφτιαχνε με αυτον? Μετα απο τοσα που ειχατε δωσει σε αυτη τη σχεση να σας παρατουσε ετσι απλα και να ελεγε παντου οτι ειναι ερωτευμενη με τον καινουργιο τωρα. Ακομα αμα τους βλεπατε μαζι καθε μερα στο σχολειο να αγκαλιαζονται και να φιλιουνται τι θα κανατε? Θελω γνωμες παιδια γτ τα ψυχολογικα μου γαμιουνται τον τελευταιο καιρο :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131257 από adiaforos13 στις 21 Νοεμβρίου 2014, 3:20μμ

adiaforos13

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2014
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
θα εβρισκα αλλη και εγω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131258 από Epistimon στις 21 Νοεμβρίου 2014, 3:27μμ

Epistimon

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2013
μηνύματα: 102 αποδεκτές 0
Θα τους εδινες σημασια στο σχολειο η θα της ξαναμιλουσες μετα απο τετοια πουστια?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #131259 από XxXGreGXxX στις 21 Νοεμβρίου 2014, 3:41μμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπερα φιλε μου. Καταλαβαινω ακριβως πως νιωθεις. Η μεγαλυτερη ειρωνεια ειναι η κοπελα αυτη να στο παιζει και φιλη απο πανω απο την στιγμη που ειχατε νιωσει τοσα ο ενας για τον αλλον. Φιλε μου δεν μπορεις να κανεις και πολλα. Ειναι λογικο οτι θα τους βλεπεις αναγκαστικα. Απλα θα λες απο μεσα σου "κοιτα τι κανει το πουτανακι" μονο και μονο για να σε κανει να νιωθεις χαλια. Θα δημιουργησεις ασχημη εικονα για αυτην την κοπελα και με τον χρονο θα εχεις βαρεθει να ασχολησαι.. Μην χασεις τον χρονο σου σε αυτο το θεμα. Μην σε νοιαζει καθολου το τι κανει. Συγκεντρωσου στα μαθηματα σου και απλα με την κοπελα αυτην να γελας για το τι κανει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131639 από BabisSougias στις 28 Δεκεμβρίου 2014, 9:54μμ

BabisSougias

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
1) ειναι προφανες οτι χωρησατε για το ατομο που τα εφτιαξε την επομενη μερα. 2) εδειξε την ποιοτητα του χαρακτηρα του , οποτε πες και πολυ ασχοληθηκα και μξην το συνεχισεις , απλα να τον λυπασαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131823 από mantalena στις 08 Ιανουαρίου 2015, 9:39μμ

mantalena

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
το εκανε ή για να ζηλεψεις ή γιατι ειναι πραγματικη τσουλα...η συμβουλη μου προς εσενα ειναι να βρεις και συ αλλη και να την κανεις να νιωσει οπως σε εκανε και αυτη να νιωσεις...(ειμαι λιγο κακια, το ξερω)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login