Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Διαπιστώνεις ότι γερνάς όταν τα κεράκια κοστίζουν περισσότερο από την τούρτα των γενεθλίων σου.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Φιλία

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133308 από Lina89 στις 23 Απριλίου 2015, 10:04μμ

Lina89

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2015
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Γεια σας και παλι! Ετοιμαστείτε να σας γραψω ολόκληρο κατεβατό.. Λοιπόν.. Εγω με την κολλητή μου γνωριζομαστε 1,5 χρονο αλλα την ήξερα απο το δημοτικο. Φετος γιναμε αχωριστες λεγαμε τα πάντα η μια στην άλλη μέχρι που εγω χρειάστηκε να μετακομίσω μίλια μακρια στην γερμανια! Και η δυο ειμασταν αποφασισμενες να κρατήσουμε την φιλια μας και υποσχεθήκαμε να μην αλλαξει τπτ μεταξυ μας οπως και γίνεται μεχρι τώρα αλλα κατι μεσα μου μου φωνάζει οτι με ξεχναει συνεχως, τι θέλω να πω αισθάνομαι οτι έχει πάρει την φιλια μας ως δεδομένο.. Εγω την στελνω πιο συχνα μνμ στο φβ και αυτη δεν λεω και αυτη μ στέλνει αλλα αισθανομαι οτι δεν νοιάζεται οσο θα έπρεπε ξερω εχει την ζωης της και εγω την ζωη μου αλλα ειλικρινά την αγαπώ και την έχω σαν αδερφη μου και κατι παραπανω.. Εκει που μιλουσαμε καθε μερα τωρα μιλαμε ανα 2 με 3 μερες τηλ καο ειδικά οταν βλεπω τσεκιν τύπου 'να εδω με το μωρο κτλπ' με μια αλλη κοπελα που κανει παρεα ζηλευω! Ξερω δεν ειναι σωστο αλλα ζηλευω.. Εχω αυτην την αίσθηση τον τελευταίο καιρο οτι εχω παψει να της λιπω και κατι αρχιζει να αλλαζει(ισως πλησιάζουν και οι μέρες για το καλοκαιρι και ανυπομονει αντι να στεναχωριεται) κρατάει επαφη μαζι μου κτλπ μου τα λέει ολα αλλα κατι οπως είπα δν μ κάθεται καλα.. Επεισης να σημιωσω πως ειμασταν μονο εμείς οι δυο ουτε η μια ούτε η αλλη ειχε αλλη παρεα γτ σχεδον κανρνας δρν μας πήγαινε στην περιοχη που ειμασταν(επαρχια δλδ) και μεχρι να φυγω ειμασταν ολο μαζι ουτε με παράτησε να πει κατσε λιγακι να ξεκοψω για να βρω παρεα και γ κάποιο χρονικό διάστημα ηταν και αυτη μονη της.. Ρε παιδιά μήπως τα παραλεω η το παρακανω και εγω; θέλω να της μιλησω αλλα προσποιουμαι οτι ολα είναι οκευ αλλα τι να της πω; σας παρακαλώ βοηθειστε με..

Ευχαριστώ πολυ και συγνώμη για το μεγαλο και κουραστικό κείμενο
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #133310 από stratel στις 23 Απριλίου 2015, 11:16μμ

stratel

Εικονίδιο
μέλος από: 24/3/2015
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοίτα, τώρα που εσύ έχεις φύγει, αυτή θέλει νέες φίλες για να κάνει παρέα, δεν μπορεί να κάτσει όλη την μέρα μπροστά στον υπολογιστή ή στο τηλέφωνο χρειάζεται και ααυτή νέα παρέα ειδικά και τώρα που έσει είσαι μακριά και δεν κάθεστε πια μαζί. Αυτό είναι απολύτως φυσιολογικό και νομίζω όλοι μας αυτό θα κάναμε. Βάλε τον εαυτό σου στην θέση της και σκέψου. Μιλήστε με σκυπε κάθε 3 μέρες και θα είσαστε μια χαρά.. Αποδέκτη εάν σε βοηθήσα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133315 από Lina89 στις 25 Απριλίου 2015, 2:08μμ

Lina89

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2015
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Εχεις απολυτο δικαιο.. Σε ευχαριστώ πολυ:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login