Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν δεν μπορείς να αποφύγεις έναν βιασμό απόλαυσέ τον!
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

σχεση με κοπελα και κολλητος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133799 από Gamiolero στις 26 Μαΐου 2015, 12:47πμ

Gamiolero

Εικονίδιο
μέλος από: 26/5/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας μελη του φτου. Με λενε Βασιλη και ειμαι 17 και μου αρεσει μια κοπελα η οποία αρεσει και στον κολλητο μου. Λοιπον αυτη η κοπελα αρεσει στον κολλητο μου εδω και καμποσο καιρο, της τα ειχε ζητησει κι'ολας πριν 2 μηνες αλλα τον απερριψε. Εγω τωρα εχω φαει γερο κολλημα με την κοπελα και δεν μπορο να την βγαλω απο το μυαλο μου. Εγω ειχα ρωτησει τον φιλο μου εαν του αρεσε ακομα αλλα μου ειχε πει οχι αλλα ειχε πεταξει μερικα υπονοουμενα που εγω δεν τα επιασα για φιλους που τσακωθηκαν για την ιδια κοπελα. Πιστευοντας εγω οτι δν του αρεσει ( δυστυχως μετα εμαθα οτι ακομα του αρεσει )της την ψιλοεπεφτα και με ειδε ο φιλος μου... και για να μην πολυλογω τσακωθηκαμε. Εγω τωρα δεν ξερω τι να κανω να σταματησω να προσπαθω να κανω κατι με την κοπελα για να σωσω την φιλια μας ή να συνεχισω και βλεπουμε? Συγνωμη για το μεγαλο κειμενο και τα ορθογραφικα μου
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #133816 από shooter_girl στις 26 Μαΐου 2015, 6:35μμ

shooter_girl

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2015
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εσύ θα πρέπει να αποφασίσεις τι είναι πιο σπουδαίο για σένα: ο φίλος σου που είστε τόσο καιρό μαζί και έχετε περάσει τόσα ή μία κοπέλα που μπορεί να σε παρατήσει ανά πάσα στιγμή; Πρέπει να βάλεις προτεραιότητες. Φίλος ή γκόμενα; Δεν γίνεται να τα χουμε όλα. Φίλοι λίγοι υπάρχουν γκόμενες πολλές! Αν δεν σε ενδιαφέρει να χάσεις τον φίλο σου, πάνε στην κοπέλα. Εγώ θα σου λεγα να προσπαθήσεις να τα ξαναβρείτε με τον φίλο σου, γιατί είναι πιο σημαντικός. Και έπειτα μπορεί ο φίλος σου σου πει ότι είναι οκέι με τη φάση που θα παιχτεί με την κοπέλα και σου αφήσει ελεύθερο το πεδίο. Αλλά για να είσαι σίγουρος, καλύτερα ρώτα τον ξανά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login