Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γιατί οι γυναίκες δεν μπορούν να βάλουν μάσκαρα με το στόμα κλειστό;
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Γυρναει πισω η κοπελα?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136289 από Ana-menos στις 04 Φεβρουαρίου 2016, 9:55μμ

Ana-menos

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2015
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0
Παιδια το θεμα που θα πω ειναι λιγο περιεργο αλλα θελω πραγματικα την αποψη σας οχι μονο για ενα περιστατικο δικο μου αλλα και γενικα πως να αντιμετωπιζεις τετοιες καταστασεις οταν εχεις χωρισει η οταν θες να κανεις επανασυνδεση.
Θα φανει λιγο παραξενη η ερωτηση αλλα οταν σε ΕΧΕΙ χωρισει καποια και εχει βαρεθει επειδη ησουν καλο παιδι , μπορεις να καταφερεις επανασυνδεση μετα απο καποιους μηνες? Το θεμα μου ειναι οτι ηρθα σε επαφη με την πρωην και μιλαει πολυ ξερα και νομιζω πως με εχει ξεπερασει εντελως (αν οχι εντελως σιγουρα σε μεγαλο βαθμο). Ξερω οτι αν την γραψω εκεινη φυσικα και δεν θα ερθει αλλα απο την αλλη θελω με καποιο τροπο να την κανω να ενδιαφερθει ειτε να με δει ξανα σαν αγορι που της αρεσω και με θελει. Μπορει να ειναι αδυνατο αλλα μπορει και δυνατο και ζηταω την βοηθεια σας επειδη πραγματικα δεν ξερω πως να την κανω να ενδιαφερθει παλι (Ο λογος που χωρισαμε ηταν προφαση επειδη τα ειχαμε καιρο και βαρεθηκε, επισης δεν εχει αλλον απο τι ξερω).
Μπορει να ειναι λιγο περιεργο το θεματακι αλλα αν εχετε συμβουλες για το πως να γυρισει θα το εκτιμουσα πολυ. Ευχαριστω εκ προτερων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136290 από Dieftharmenos στις 04 Φεβρουαρίου 2016, 11:08μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Χωρισα προσφατα μετα απο 2 χρονια+ σχεσης.Αρχικα εκανες μεγαλο λαθος που της εστειλες μηνυμα.Εισαι μαλακας βασικα...εγω περιμενα 2-3 βδομαδες και στο τελος μου εστειλε αυτη.Βρεθηκαμε 4-5 φορες(για σεξ μονο) και απο εκει και περα τιποτα.Καταλαβα και εγω οτι εχει τελειωσει.

Αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να σκεφτεις οτι πρεπει να προχωρησεις.Και εγω χαλια ημουν,χωρισαμε μεσα στα κλαμματα(οχι απο θυμο η τιποτα,απο στεναχωρια) αλλα οταν εμεινα μονος ειπα οτι πρεπει να προσεξω τον ευατο μου.Ακομα μιλαμε που και που και μπορει να βρεθουμε καμια φορα ακομα αλλα ξερουμε και οι δυο οτι δεν θα ξαναειμαστε μαζι.

Ασε τον χρονο να κυλησει χωρις να της στειλεις μηνυμα.Θα καταλαβεις και εσυ αν εχει τελειωσει οτι δεν υπαρχει λογος να μεινεις εκει.Τοσες υπαρχουν...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136291 από Ana-menos στις 05 Φεβρουαρίου 2016, 12:11πμ

Ana-menos

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2015
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0
Δηλαδη εσυ φιλε δεν θα νιωσεις σκατα αν σκεφτεις οτι θα βρει αλλον η αμα την πετυχεις με αλλον?

Μαλακια μου που εστειλα το ξερω αλλα δεν αντεξα κιολας. Το μηνυμα δεν το εστειλα μετα απο λιγες μερες αλλα μετα απο καποιους μηνες επειδη εβλεπα οτι καποιες φορες με κοιτουσε. Τελικα το αποτελεσμα ξερεις ποιο ηταν? Να φαω κραξιμο , να μου πει να μην ξαναστειλω και εγω ακομα να καθομαι με τις ελπιδες και με φουλ γαμημενη και πεσμενη αυτοπεποιθεση για να παω να βρω αλλη.
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #136292 από Dieftharmenos στις 05 Φεβρουαρίου 2016, 1:09πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φυσικα και νιωθω/θα νιωσω σκατα.Νομιζω οτι και σε 5 χρονια αν την δω με αλλον κατι θα κανει τικ μεσα μου.Το θεμα ειναι να το ξεπερασεις σε ενα βαθμο που δεν θα σε επηρεαζει εφοσον δεν την βλεπεις ωστε να προχωρησεις.Δεν θα την παντρευοσουν κι ολας.Τσουτσεκι εισαι οπως και εγω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141878 από randi στις 07 Αυγούστου 2018, 6:12μμ

randi

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/7/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Αν κατι εχει τελειωσει οσο και να το παλευεις τελειωμενο θα ειναι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login