Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που από τις στριγκλιές του modem του γείτονα καταλάβαινε όλη η γειτονιά πότε ακριβώς έμπαινε στο Internet
Τρίτη, 23 Απριλίου

προβλημα με πατερα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136930 από nikolakis01 στις 07 Μαΐου 2016, 8:20μμ

nikolakis01

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
παιδες εχω προβλημα με τον μπαμπα μου θελει να γινεται το δικο του συνεχεια, επισης οταν παρα πολλες φορες τον εχω βγαλει λαθος (φυσικα με αποδειξεις) λεει εε σιγα ενα λαθος καναμε.. με αποκορυφωμα σημερα επειδη δεν γουσταρα να παω σε μια εκδηλωση να μου σπασει το κινητο απο τα νευρα του ! αν και δεν ειμαι ανθρωπος που ενοχλουμαι ευκολα τι γινεται σε αυτη τη περιπτωση ;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136934 από aglina στις 08 Μαΐου 2016, 12:10πμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Γεια σου!
Δεν ξέρω αν υπάρχει λύση σε αυτό. Κ εγώ τα ίδια τραβάω στο σπίτι με την μάνα μ. Αλλα ως γνωστόν σε οποιαδήποτε τσακωμό όλοι την υποστηρίζουν κ εγώ βγαίνω λάθος έχω δεν έχω δίκιο. Αυτό που κάνω εγώ ειναι να μην ασχολουμε ποια. Ότι πολλά νεύρα ούτε φωνές. Το μόνο που καταφέρνεις ειναι να ζημιωνεσαι εσύ ο ίδιος. Άμα βρεις άλλη λύση πες την μ κ εμένα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137406 από Ελενη στις 08 Ιουλίου 2016, 12:57πμ

Ελενη

Εικονίδιο
μέλος από: 7/7/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Οντως, έτσι είναι όλοι οι γονείς. Ο πατέρας μου ίδιος είναι μόνο που το τηλεφωνο το βρίσκω υπερβολικό και πάλι όλοι τα ίδια περνάμε στο σπιτι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139003 από Theo 123 στις 30 Απριλίου 2017, 1:17πμ

Theo 123

μέλος από: 28/4/2017
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Παιδια μια ειναι η λυση..... εφόσον εχεις δουλειά στα χερια σου εξηγεις πως δεν αντεχεις αυτο που γινεται και μετακομιζεις....ΠΑΣ ΚΑΙ ΖΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΎ....Μονο ετσι θα σταματήσει η γκρινια
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login