Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένα άθραυστο παιχνίδι είναι πολύ χρήσιμο για να σπας τα άλλα.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Κάπνισμα μαζί με άλλους

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137098 από nonreligius στις 04 Ιουνίου 2016, 1:29μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Καλημέρα παιδιά, θα μπω αμέσως στο ψητό. Χτες το βράδυ βγήκα με έναν φίλο μου και πήγαμε σε καφετέρια. Εκεί συναντήσαμε άλλους 2 φίλους του και τελικά μαζευτήκαμε στο σπίτι του ενός. Το παιδί αυτό είχε κάτι πουράκια από τα πολύ καλά και κάναμε 2, περνώντας από στόμα σε στόμα. Έχω αρχίσει να ανησυχώ όμως λίγο, καθώς το παιδί αυτό (όχι αυτός που είχε το σπίτι, ο άλλος) καπνίζει και πίνει πολλές φορές με άλλους, φαίνεται και λίγο βγαλμένος και φοβάμαι μην έχει καμία ασθένεια σε φάση υπατίτιδα ή έρπητα κλπ. Βέβαια ρώτησα το παιδί που έχει το σπίτι και μου είπε πως αποκλείεται, καπνίζουν μαζί 2 χρόνια κλπ και να είμαι ήσυχος. Εσείς πιστεύεται να κάνω εξετάσεις κλπ ή να το αφήσω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137226 από nicole612 στις 21 Ιουνίου 2016, 1:32μμ

nicole612

μέλος από: 21/6/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Eleoss... as to skeftosoun prin kapniseis.. amfiballw na exeis kollhsei tipota alla afou ta fobasai tetoia pragmata ti pas kai ta kaneis xwris skepsh?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137405 από Ελενη στις 08 Ιουλίου 2016, 12:53πμ

Ελενη

Εικονίδιο
μέλος από: 7/7/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Όντως, αυτά τα σκέφτεσαι πριν τα κάνεις τώρα αν φοβάσαι για κάποια αρρώστια παε στον γιατρό δεν έχεις άλλη λυση
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login