Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Ε.Τ. go home! Και πάρε και τα στρουμφάκια μαζί.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Λεφτά ,χρήματα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137712 από Βαλεντινα στις 24 Αυγούστου 2016, 2:58μμ

Βαλεντινα

Εικονίδιο
μέλος από: 24/8/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειά σας.ειδα σήμερα στον ύπνο μου ότι ήμουν σε ένα γνωστό μου μέρος, εκεί τώρα είναι περίπτερο στον ύπνο μου είδα πως ήταν κάτι σαν ιατρείο η σαν γραφείο μπήκα μέσα κ έκατσα σε μία καρέκλα κ όπως καθόμουν εκεί είδα την παθολογομου να μπαίνει μέσα με μια συνάδελφο της και η συνάδελφος ήρθε εκεί κ μου είπε πως πας είσαι καλά δεν σε βλέπω καλά κ άλλα τέτοια, τάχα δεν μ έβλεπε καλά και μου είπε να φύγω κ να ξαναρθειπαλι. εγώ έφυγα βγήκα έξω κ μετά ξαναγυρυσα πάλι, μπήκα μέσα κ είδα την παθολογομου να είναι εκεί με στολή γιατρού κ μόλις μπήκα τις είπα ότι θέλω να αγοράσω κάτι εδώ μέσα αν γίνεται. ..είδα κάτι πλαστικά μπουκαλάκια σαν αυτάπου πίνουν τα μωρά νερομε 2 πλαστικά χερουλια ροζ.τα κοίταξα ήθελα να αγοράσω ένα, τα είχα βάλει στο μάτι από πριν, αλλά μετά ήθελα να αγοράσω κάτι άλλο τροφή για το διαβήτη (όντως έχω στην πραγματικότητα )κ πήγαμε σε κάτι ράφια που ήταν στον τοίχο κρεμασμενα, η παθολογομου έλεγε τι θέλω να πάρω, εγώ είδα ένα φουρνακι με ψητό κρέας μέσα κ λαχανικά κ είπα αυτό θα πάρω ..η παθολογομου είπε κοστίζει 10€ κ αν έχω λεφτά μαζί μου να το αγοράσω. τελικά το πήρα κ όταν πήγαμε λίγο πιο πέρα εγώ άνοιξα το πορτοφόλι για να πληρώσω κ η γιατρός έψαχνε στο πορτοφόλι μ να βρει λεφτα...τελικά είδα ότι μου πήρε ένα δεκαρικο κ μου έμειναν ένα η δύο ευρώ στο πορτοφολι.το χαρτονομισμα το είδα καθαρά όπως κ τα ταλιρα.εγώ είπα αν έμειναν καθόλου λεφτά για να αγοράσω κ το μπουκαλάκι. .κ είπα α πόσο κοστίζει το ένα 2 ευρώ. .λίγο ακριβο.γυρίζω κ βλέπω πάνω σε ένα τραπεζάκι πολλά τέτοια μπουκαλάκια, πιάνω ένα το γυρίζω κ βλέπω πίσω τον αριθμό 1 σε μαύρο χρώμα. .κόστιζε δλδ 1 ευρώ. μετά είδα πιο πέρα σε ένα άλλο τραπεζάκι, αλλά αυτό ήταν μέσα σαν σε φαντασία μ λίγο να το εβλεπα,είδα ανθρώπους άγνωστους ν τρώνε γλυκά /τούρτες κ γω ζηλευα.μετά είδα ότι πήρα το μπουκαλάκι κ έφυγα, όταν βγήκα έξω είδα ότι είχα δίπλα μ μια μεγάλη λαμα,έμοιαζε μεκαμηλα,ανεβαιναμε μια ανηφόρα, αυτή η λαμα ήταν πιο μεγάλη από μένα (στον ύπνο μ την έλεγα λαμα )είχε ένα στόμα μεγάλο σας της καμηλας και έβγαζε τη γλώσσα έξω, το χρώμα κίτρινο σαν της καμηλας. είχα το φόβο μη μου κάνει κάνα κακό με τη γλώσσα η με χτυπήσει κ τετοια.αλλά ήταν πολύ φιλική μαζί μου. αυτά για σήμερα. μπορείτε να μου απαντήσετε δια μέσω εμαιλ. ευχαριστω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login