Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ποτέ μην τα βάζεις με ένα γουρούνι. Και οι δυο θα βρωμίσετε αλλά το γουρούνι θα το ευχαριστηθεί.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138386 από Alior στις 19 Δεκεμβρίου 2016, 11:37μμ

Alior

Εικονίδιο
μέλος από: 12/10/2016
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Καλησπέρα....

Με αφορμή το σημερινό συμβάν με την τρομοκρατική ενέργεια που συνέβη στη Τουρκία και τη δολοφονία του Ρώσου , γράφω τα εξής γιατί δεν έχω σε ποιον να τα πω...
      Ας βάλουμε το μυαλό μας να θυμηθεί τις τελευταίες ενέργειες αυτης της ...φάρας των Τζιχαντιστών. Τα θυμηθήκαμε;Ωραία.
      Τώρα μπορούμε να μιλήσουμε για αυτή την αδίστακτη ιδεολογία των Τζιχαντιστών.Ποιος λογικός άνθρωπος θα ήθελε να πεθάνει σκοτώνοντας άλλους για να πάει στον "παράδεισο του αλλαχ΄"? Μάλλον όχι πολλοί ...Παρόλα αυτά υπάρχουν άτομα που από την νεαρή τους ηλικία , με βαρβαρους τρόπους,αποστήθισαν και υιοθέτησαν αυτήν την ιδεολογία!Είναι αξιόλογο να σημειώσω επίσης οτι , πιστεύουν όντως οτι αφαιρώντας τη ζωή κάποιου που δεν πιστεύει στην ισλαμιστικη αυτή θρησκεία , κερδίζουν μια θέση κοντά στον αλλαχ...
      Γιατί λοιπόν δεν τους έχουμε εξαφανίσει ακόμα ; ΤΙ περιμένουμε ; Να είμαστε εμείς οι επόμενοι που θα δολοφονηθούν ; Να γίνουμε η γέφυρα της λύτρωσης τους;
      Η λύση είναι : είτε τους πείθουμε να αλλάξουν ιδεολογία και να σταματήσουν ο,τι κάνουν για να βλάψουν τους "αλλοθρησκους" -μάλλον δεν είναι εφικτό- είτε να αφανίσουμε ΚΑΙ αυτούς ΚΑΙ την ίδια την ιδεολογία .

Εγώ τα είπα και ηρέμησα. Και δεν ξέρω γιατι το ανεβάζω σε ένα φορουμ. αλλά έτσι κιαλλιώς ο καθένας κάνει ότι θέλει... Έτσι δεν είναι ;...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login