Στείλε λεφτά στο ftou.gr

~Guest
Login   Εγγραφή   Κατάλογος μελών
Τώρα στο chat
Πέρασα να δω ένα φίλο που ήταν στο κρεβάτι, βρήκα στο σπίτι στέφανα και την αυλή γεμάτη :(
Τρίτη, 26 Σεπτεμβρίου
Μήνυμα #139121 από xanax στις 18 Μαΐου 2017, 12:53μμ

xanax

Εικονίδιο
μέλος από: 18/5/2017
αποδεκτές απ.: 0
Καλησπερα. Ημουν με μια κοπελα εδω και 5 μηνες και θα πρεπει να πω πως και οι δυο ειχαμε φουλ ψυχολογικα. Εγω στο καλοκαιρι ακουσα 2-3 φορες φωνες στο μυαλο μου και μετα απο καποιους μηνες ειμασταν μαζι(ηξερε για αυτο φυσικα). Τωρα εχω ενα μηνα που επισκεφτομαι ψυχιατρο και ψυχολογο επειδη το συζητησαμε και αποφασισαμε πως θα ηταν καλο για να μου φυγει και το υπερβολικο αγχος που εχω αλλα και η καταθλιψη αλλα αυτο αντι να με βοηθησει τα γαμησε ολα.Δηλαδη απο τοτε η σχεση μου αρχισε να γαμιεται δεν ειχα μυαλο να σκεφτω η κοπελα μου νευριαζε επειδη δε καταλαβαινα τιποτα κλπ μεχρι που ξενερωσε φουλ και χωρισαμε και γω τωρα ειμαι σε μια πολυ δυσκολη φαση στην πιο δυσκολη της ζωης μου γιατι κυριως δεν εχω καποιν να μιλαω και την κοπελα την αγαπουσα απειρα πολυ, μς καταλαβαινε πολυ με τα θεματα μου(δυσλεξια, αντικοινωνικος, καταθλιψη) αλλα πιστευω δεν αντεξε αλλο γιατι δε μιλουσα και πολυ. Τωρα δεν εχω κανεναν ανθρωπο κοντα μου και το κακο ειναι πως δε μπροω να τη ξεχασω
τι μπορω να κανω?

Προφίλ: xanax Άλλα από xanaxΣχολιασμός φράσης του xanax

Rohala Art Course

Δεν μπορείς να απαντήσεις. Ο Guest δεν μπορεί να γράφει μηνύματα στο forum.
Εγγραφή - Login

Based on Web Wiz Forums, ©2002-2017 Web Wiz Guide :: Extended & attached to Strange Forces® by Aris Agrippas

Το ftou.gr γράφει κούκιζ στο δίσκο σου για να σου κάνει τη ζωή εύκολη δηλαδή για να θυμάται το λογκίν σου χωρίς να σε πρήζει για να δίνεις password συνέχεια. Ως εδώ καλά.

Το Γκούγκλε του οποίου τις διαφημίσεις έχουμε στις σελίδες μας, γράφει επίσης κούκιζ και ισχυρίζεται πως το κάνει για να στοχεύει καλύτερα στη διαφήμιση. Σ' αυτά τα κούκιζ εμείς δεν έχουμε πρόσβαση, έχει όμως το Γκούγκλε.

Με τη χρήση του ftou.gr συναινείς στην εγγραφή κούκιζ στο πισί σου από μας κι από το Γκούγκλε.