Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Τραπεζίτης: Αυτός που σου δίνει την ομπρέλα του όταν έχει λιακάδα, και την παίρνει πίσω όταν αρχίζει να βρέχει.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Νιωθω μονος και μπερδεμενος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141030 από amandus στις 06 Μαρτίου 2018, 6:55μμ

amandus

μέλος από: 23/2/2018
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Για σάς παιδιά.Ειμαι 16 χρονών και πάω δευτέρα λυκείου.Αρχικα θέλω να σας πω ότι γενικά δεν έχω ούτε αυτοπεποίθηση ουτε αυτοεκτίμηση και είμαι ντροπαλός.Στο δημοτικο προς τις τελευταίες τάξεις αποκτήσαμε φίλους.Στη 1 γυμνασίου έκανα με αυτούς παρέα.ομως προς το τελος της χρονιάς πήγα σε άλλη παρέα επειδή δεν τους ένιωθα φίλους φίλους και πολλες φορες με αρατουσαν.οταν πήγα στην άλλη παρέα που αυτοί μου είπαν να παω ενα παιδί με έδιωξε.στην δευτέρα ήρθε ένα παιδί στο σχολείο που ειμαστα μαζι στο δημοτικό και κάναμε μαζί παρέα μαζί με ένα άλλο κορίτσι.αρχικα ειμαστα καλά.στη συνέχεια όμως δεν ξέρω γιατί το αγόρι πήγαινε σε κάτι παιδια και το κοριτσι πήγαινε σε κάτι κορίτσια
Και στο τετέλος έμεινα μόνος.μολις πήγα 1 λυκείου μετά από ένα μήνα περίπου με προσέγγισαν κάποια παιδιά από την τάξη μου.με αυτά κάνω παρέα μέχρι φέτος.ειναι δύο αγόρια και τρία κορίτσια. στα διαλείμματα είμαστε μαζί και στις εκδρομες.το θέμα είναι ότι αυτοί γνωρίζονται μεταξύ τους από το δημοτικό ήδη και δεν θα μου έλεγαν τα προσωπικά τους.βεβαια εγώ είμαι διακριτικός γιατί δεν θέλω να με κάνουν και αυτοί πέρα.αλλα ποτέ εκτός από 2 φορές δεν μου έχουν πει να βγούμε κανένα Σάββατο.και εγώ επειδή βλέπω ότι δεν μου λένε πάει να πει ότι δεν με πολυθρόνες να βγαίνουμε.
Δεν ξέρω τι να κάνω πλέον γενικα έχω απελπιστει.τι θα μου προτείνατε να κάνω.

ΥΓ σόρρυ για το μεγάλο μηνυμα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141031 από amandus στις 06 Μαρτίου 2018, 6:58μμ

amandus

μέλος από: 23/2/2018
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Πολυθελουν*
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login