Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Όταν κάποιος σου κλέβει τη γυναίκα, δεν υπάρχει καλύτερη εκδίκηση από το να τον αφήσεις να την κρατήσει.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Ερωτας με τον 17αρη Κολλητο μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141603 από OMG123 στις 04 Ιουλίου 2018, 5:32μμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Παιδια,εχω ενα ιδιαιτερο θεματακι,ειμαι γκει και ο κολλητος μ στρειτ,ειναι πολυ χαριτωμενος και συχνα μας περνανε για ζευγαρι,ειμαι ερωτευμενος μαζι του εδω και 4 χρονια,οσο τον ξερω δλδ,εχω φιληθει 17 φορες μαζι του,συχνα χουφτονομασταν για πλακα αλλα ειμαστε πολυ κοντα,τον τελευταιο καιρο εχει που δεν βγαινει μαζι μου επειδη θελει χρονο για τον εαυτο του πριν φυγει για αλλη πολη,θελουμε να παμε στην ιδια πολη (Αθήνα),τον ρωταγα αν με αγαπαει μου ελεγε ναι και ενω παντοτε εγω τον φιλουσα πρωτος την τελευταια φορα με φιλησε αυτος,ολο το καλοκαιρι ειναι κλεισμενος στο σπιτι του και δεν πηγαινει βολτες απλα διαβαζει βιβλια,προσφατα μου ειπε την τρομερη φραση για τον οποιονδηποτε :just friends,αποφασισα για το γραψιμο που μου εχει ριξει τον τελευταιο καιρο να του πω τελος θελω να σταματησουμε να κανουμε παρεα,ειμαι ερωτευμενος μαζι του παρα πολυ γτ ειναι πολυ χαριτωμενος και ο τυπος μου,δεν μπορω να φανταστω την ζωη μου χωρις αυτον αλλα δεν μπορουσα να τον αφησω να με γραφει,ειμαι πολυ μπερδεμενος και νοιωθω λες και μου εχει ξεριζωθει ενα κομματι απο μεσα μου,σορρυ αν πειραξε καποιους το προβλημα μου αλλα θελω γνωμες γτ τωρα ειμαι χαλια και δεν ξερω τι να κανω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141604 από OMG123 στις 04 Ιουλίου 2018, 5:41μμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Επισης κατι που ξεχασα να γραψω ειναι οτι οταν συζηταγαμε για σχεσεις μου ειπε οτι θελει να κανει σχεση στην αθηνα αφου τελειωσει το λυκειο.....τωρα παιδια δεν ξερω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141609 από GiorgosMK στις 05 Ιουλίου 2018, 6:39πμ

GiorgosMK

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2017
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω τίποτα από σχεσεις γιατί ποτέ μου δεν επιδίωξα να κάνω
Αλλα νομίζω είναι απλό το θέμα και πιστεύω πως και εσύ ξέρεις τι πρέπει να κάνεις απλά δεν θες να το παραδεχτείς
Πρέπει να αφήσεις τα συναισθήματα σου στην άκρη και να δεχτείς την απόφαση του
Άσε του λίγο χρόνο ακόμα και μετά θα κάνετε παρέα πάλι
Δεν αξίζει να χάσεις την μακροχρόνια φιλία σου με εκείνον που ίσως να κρατήσει για χρόνια ακομα για εναν έρωτα της εφηβείας
Εξάλλου και να κάνετε σχεση πόσο νομίζεις θα κρατήσει
Ο έρωτας περνάει και σχέση για ένα γκέι ζευγάρι στην Ελλάδα είναι κάτι το ακατόρθωτο
Σε αυτό το σημείο θέλω να ρωτήσω τι εννοείς ότι σας περνάνε για ζευγάρι, αποδέχονται την ομοφυλοφιλία τόσο εύκολα;
Και κάτι άλλο ο φίλος είπες ότι είναι straight
Άρα μαζί σου πειραματιζόταν επειδή είσαι ο καλύτερος φίλος του
Δεν νομίζω να αλλάξει η σεξουαλικότητα του τόσο εύκολα
Κράτησε αυτό που εχετε,το καλυτερο φάρμακο για να τον ξεπεράσεις ερωτικά είναι η γυμναστική
Εκτονωσου κάπου να ξεσπάσεις και θα δεις πως θα σου περάσει αργά ή γρήγορα
Επίσης νομίζω είναι καλύτερα να μην τον πιέζεις να βγαίνει γιατί θα σου θυμώσει
Και εγώ το καλοκαίρι βρίσκω ευκαιρία και χαλαρωνω,διαβάζω ενα βιβλίο βλέπω ταινίες τρώω και ξαπλώνω
Στη θέση σου όταν αποφασίσει να βγαίνει παλι θα συζητουσα μαζί του και θα του έλεγα ότι θέλω να παραμείνουμε φίλοι και αυτό...
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #141610 από GiorgosMK στις 05 Ιουλίου 2018, 6:43πμ

GiorgosMK

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2017
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κάτι τελευταίο την τελική απόφαση θα την πάρεις εσύ
Μην κάνεις ότι σου λένε οι άλλοι
Εγώ είπα την γνώμη μου
Κάνε αυτό που νομίζεις σωστό και καλύτερο για εσένα και αυτόν
Αλλά πρόσεχε μην πληγωθείς πολύ γιατί πρέπει να είσαι δυνατός αυτόν τον χρόνο που θα καθοριστεί το μέλλον σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141611 από OMG123 στις 05 Ιουλίου 2018, 7:32πμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Στο θεμα ανεκτικοτητας δεν ξερω αν ειναι οκ με το θεμα γκει αλλα οπου και να παμε οι 2 μας μας ρωτανε αν τα εχουμε και μας λενε οτι ταιριαζουμε πολυ,ξερεις εγω εκεινη την ωρα κανω παρτι απο μεσα μου,αλλα τι να λεει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141627 από OMG123 στις 07 Ιουλίου 2018, 9:18πμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
για πειτε γνωμες βρε παιδια,μαρεσε η γνωμη του GiorgosMK αλλα καποια στιγμη ενοιωσα να με εκμεταλλεύεται επειδή του εκανα πολλα χατηρια,και μαυτο εννοω ότι μου ζηταγε του το εκανα και όχι πονηρα πραγματα φανταστείτε ότι εχετε ένα παιδι που σας ζηταει συνεχεια πραγματα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login