Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Όταν δεν ξέρεις τι θέλεις, όλο το σύμπαν συνωμοτεί για να το αποκτήσεις.
Σάββατο, 20 Απριλίου

Γονείς και προβλήματα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141868 από Pink47 στις 07 Αυγούστου 2018, 5:22πμ

Pink47

μέλος από: 7/8/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας!ειμαι 20 χρόνων και εδώ και 3 χρόνια έχω σχέση με ένα αγόρι το οποίο οι γονείς μου δεν εγκρίνανε από την αρχή.εγω με αυτό το αγόρι ήμουν και είμαι πολύ ερωτευμένη..τους πρώτους μήνες η αλήθεια είναι πως μαλώνανε αρκετά συχνά και στεναχωριομουνα όμως όσο περνούσε ο καιρός τα πράγματα πηγαίνανε όλο και καλύτερα..και ξαφνικά εκεί που όλα ήταν εντάξει η μητέρα μ παίρνει τηβν απόφαση να πάρει το αγόρι μ τηλέφωνο και να του το παίξει “νταής”σε φάση πρόσεχε με την κόρη μ γιατί έχεις να κανείς μαζί μας μετά.με τα πολλά με τα λίγα με χωρίζει αλλά προσπαθώ να του εξηγήσω ότι αυτά είναι υστερίες της μάνας μ.τα ξανά βρίσκουμε και από τότε εγώ δεν θέλω να έχω καμία σχέση με Την μαμα μ προτιμώ να κλείνομαι στο δωμάτιο μ παρά να μιλάω μαζί της και έχει περάσει αρκετός καιρός από τότε.ωστόσο η μαμα μ ψάχνει τα πράγματα μ και όταν την πιάνω στα πράσα με βγαζει τρελή...δεν ξέρω τι να κάνω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141871 από Ioanna savva στις 07 Αυγούστου 2018, 4:39μμ

Ioanna savva

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2018
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Κάτσε και μίλησε της με ήρεμο τρόπο... Και προσπάθησε να καταλάβεις γιατί δεν τον πάει... Είναι καλύτερο να μιλήσετε από το να την αποφεύγεις....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login